„Praėjusiais metais gavau neįkainojamos patirties dirbdamas vyriausiuoju treneriu, šiemet grįžtu prie savo ištakų ir vėl dirbsiu su vartininkais. Vartininkų trenerio pagrindinis uždavinys – paruošti juos psichologiškai. Mano tikslas rasti su jais bendrą kalbą, rasti didžiausius privalumus ir priversti pasinaudoti jais“, – pranešime cituojamas į Lietuvą atvykęs baltarusis.

„Šiuo metu turėčiau būti „Sandraugos“ taurės turnyre su Baltarusijos jaunimo rinktine, tačiau dėl vizos problemų, teko paankstinti kelionę į Lietuvą. Šiek tiek net džiaugiuosi, nes turėjau galimybę anksčiau susipažinti su Pauliumi (Grybausku). Marių (Rapalį) esu matęs ir anksčiau, kai šis žaidė Baltarusijoje. Labai aukšto lygio vartininkas – Baltarusijoje tikrai labai gera nuomonė apie jį. Galiu pasakyti, kad abu vartininkai labai stengiasi, noro iš jų neatimsi. Tikiu, kad kalbą su jais tikrai rasiu“, – sakė naujas „Trakų“ trenerių štabo narys.

Artimiausias rungtynes „Trakai“ žais šį šeštadienį (sausio 24-ą d.) Latvijos sostinėje Rygoje su vietos „Skonto“ futbolininkais. Dar po savaitės įvyks kontrolinis mačas su Kauno „Stumbro“ komanda.