51-ą minutę aikštės šeimininkus išvedė Enneras Valencia, 64-ą minutę santykį iš 11 metrų baudinio išlygino Nicola Sansone. Per pratęsimą 97-ą min. po Romelu Lukaku įvarčio svečiai iš Liverpulio vėl pirmavo, tačiau 113-ą min. Carltonas Cole'as vėl išlygino rezultatą. Baudinių serijoje sėkmė 9:8 lydėjo „West Ham“ futbolininkus.

Lemiamą baudinį įmušė „West Ham“ ekipos vartininkas Adrianas.

Į kitą etapą taip pat iškopė Londono „Fulham“ („Championship“ arba II pagal pajėgumą lyga), „Bristol City“ („League 1“ arba III) ir „Chesterfield“ („League 1“ arba III) komandos.

„West Ham“*** (P) 3 - 2 „Everton“ (P), - po 11 metrų baudinių; (pirmas mačas - 1:1);

„Wolverhampton“ (Ch) 3 - 4 Londono „Fulham“ (Ch)***, - po 11 metrų baudinių; (0:0);

„Bristol City“ (L1)*** 2 - 0 „Doncaster“ (L1) (1:1);

„Chesterfield“ (L1)*** 2 - 0 „Scunthorpe“ (L1), - po pratęsimo; (2:2).

***- pateko į kitą etapą

Prancūzijos lygos taurės ketvirtfinalyje - „Bastia“ ir PSG klubų pergalės

Prancūzijos lygos taurės ketvirtfinalyje antradienį įvyko du susitikimai, kuriuose jėgas tarpusavyje išbandė keturi Elito diviziono klubai. Pergalės iškovojo „Bastia“ ir PSG klubai. Paryžiečiams pergalingą įvartį pelnė Zlatanas Ibrahimovičius.

„Bastia“*** 3 - 1 „Rennes“;

St Etienne“ 0 - 1 „Paris Saint Germain“***.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)