Šeimininkus 12 min. į priekį išvedė brazilas Neymaras, o 35 min. rezultatą padvigubino Urugvajaus futbolo žvaigždė Luisas Suarezas.

Antrajame kėlinyje Madrido „Atletico“ futbolininkai intrigą atkūrė. 57 min. į „Barcelona“ vartus paskirtą 11 m baudinį realizavo kroatas Mario Mandžukičius.

Tačiau mačui artėjant prie pabaigos pergalę įtvirtino „Barcelona“ klubo lyderis Lionelis Messi.

„Barcelona“ 3-1 „Atletico Madrid“

12' [1-0] Neymar
35' [2-0] Luis Suarez
57' [2-1] Mario Mandzukic (iš 11 m baudinio)
87' [3-1] Lionel Messi

„Almeria“ 0-2 „Sevilla“

58' [0-1] Vicente Iborra de La Fuente
63' [0-2] Coke

„Athletic Bilbao“ 1-2 „Elche“

17' [0-1] Victor Romero Rodriguez
53' [0-2] Faycal Fajr
73' [1-2] Mikel San Jose

„Granada“ 1-1 „Real Sociedad“

36' [0-1] Carlosas Vela (iš 11 m baudinio)
79' [1-1] Fran Rico (iš 11 m baudinio)

Prancūzijoje lyderiu tapo Liono „Olympique“ klubas

Prancūzijos „Ligue 1“ futbolo čempionate sekmadienį baigėsi 20-o turo kovos. Į pirmą vietą pakilo Liono „Olympique“ klubas, namuose 3:0 sutriuškinęs „Toulouse“ komandą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Alexandre'as Lacazette, kartą pasižymėjo Nabilas Fekiras.

Tris taškus iškovojęs Liono klubas į pirmą turnyrinės lentelės vietą pakilo tašku aplenkęs Marselio „Olympique“ futbolininkus. Lyderio poziciją praradusi Marselio ekipa dar penktadienį išvykoje rezultatu 1:2 pralaimėjo „Montpellier“ komandai.

„Lyon“ 3-0 „Toulouse“

14' [1-0] Alexandre Lacazette
27' [2-0] Alexandre Lacazette
49' [3-0] Nabil Fekir

„Nantes“ 0-0 „Metz“

„Monaco“ 0-0 „Bordeaux“