Žiemos perėjimų lange aktyviai dalyvaujantis Milano „Inter“ klubas namuose rezultatu 3:1 privertė pasiduoti „Genoa“ futbolininkus ir pakilo į devintą turnyrinės lentelės vietą. „Nerazzurri“ gretose įvarčius pelnė Rodrigo Palacio, Mauro Icardi bei Nemanja Vidičius. Komandoje žaidė ir pasaulio čempionas vokietis Lukašas Podolskis, kurį „Inter“ išsinuomojo iš Londono „Arsenal“ komandos.

Antro kėlinio viduryje į nemalonią padėtį pateko „Inter“ treneris Roberto Mancini. Milano ekipos futbolininkas Marco Andeoilli spyrė kamuolį į užribį ir pataikė R. Mancini tiesiai į veidą. Nokautą patyręs treneris po incidento sugebėjo nusišypsoti.

Rezultatyviausias mačas įvyko Florencijoje, kur vietos „Fiorentina“ 4:3 palaužė „Palermo“ klubą. Įdomu, kad po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo tik 1:0. Vėliau antrą įvartį įmušus Jose Maria Basantai, dviem tiksliais smūgiais per tris minutes atsakė Robinas Quaisonas. Vis dėlto, šio pastangų „Palermo“ komandai neužteko, nes šeimininkai pasižymėjo dar du kartus.

Romoje sirgaliai išvydo Italijos sostinės derbį, kuriame ginklus surėmė šalies vicečempionai „Roma“ futbolininkai bei šiuo metu trečiojoje vietoje žengianti „Lazio“ ekipa. Stefano Pioli auklėtiniai po pirmosios susitikimo dalies pirmavo dviejų įvarčių persvara, tačiau po pertraukos „giallorossi“ savo legendos Francesco Totti pastangomis sugebėjo iškovoti lygiąsias.

Paskutinėse sekmadienio rungtynėse santykius aiškinosi „Napoli“ ir Turino „Juventus“ klubai. Lyderis „Juventus“ iškovojo pergalę rezultatu 3:1.

„Inter“ 3–1 „Genoa“

12' [1-0] Rodrigo Palacio
39' [2-0] Mauro Icardi
85' [2-1] Armando Izzo
88' [3-1] Nemanja Vidič

„Atalanta“ 1-1 „Chievo“

72' [1-0] Davide Zappacosta
89' Gianpaolo Bellini („Atalanta“) pašalintas iš aikštės
90' [1-1] Dejan Lazarevič

„Cagliari“ 2–1 „Cesena“

11' Joao Pedro Galvao („Cagliari“) nerealizavo 11 metrų baudinio
11' [1-0] Joao Pedro Galvao
27' [2-0] Godfred Donsah
89' [2-1] Franco Brienza

„Fiorentina“ 4–3 „Palermo“

20' [1-0] Manuel Pasqual
51' [2-0] Jose Maria Basanta
59' [2-1] Robin Quaison
61' [2-2] Robin Quaison
64' [3-2] Juan Cuadrado
74' [4-2] Joaquin
81' [4-3] Andrea Belotti (iš 11 metrų baudinio)

„Hellas“ 3–1 „Parma“

39' [1-0] Jacopo Sala
64' [1-1] Francesco Lodi
72' [2-1] Luca Toni
90' [3-1] Mattia Valoti

„Roma“ 2–2 „Lazio“

25' [0-1] Stefano Mauri
29' [0-2] Felipe Anderson
48' [1-2] Francesco Totti
64' [2-2] Francesco Totti

„Sampdoria“ 1–0 „Empoli“

49' [1-0] Citadin Martins Eder

„Napoli“ 1–3 „Juventus“

29' [0-1] Paul Pogba
64' [1-1] Miguel Britos
69' [1-2] Martin Caceres
90' [1-3] Arturo Vidal