„Arsenal“ pasiekė revanšą už praėjusių metų gruodžio pradžioje patirtą pralaimėjimą rezultatu 2:3 išvykoje. Tai buvo Anglijos „Premier“ lygos pirmojo rato dvikova.

Sekmadienio rungtynėse jau 6 min. pirmą įvartį pelnė gynėjas Laurentas Koscielny. Jam rezultatyvų perdavimą atliko „Arsenal“ lyderis Alexis Sanchezas. Jis vėliau du kartus kamuolį į varžovų vartus siuntė ir pats - 33 ir 49 min.

„Kanonierių“ gretose „Premier“ lygoje debiutavo vartininkas Davidas Ospina. Jis įvarčio į savus vartus nepraleido ir prieš tai vykusiose Anglijos futbolo asociacijos taurės turnyro rungtynėse su „Hull City“ komanda.

„Arsenal“ treneris Arsene'as Wengeras ant atsarginių suolo paliko pagrindinį komandos vartininką lenką Wojciechą Szczesny. Atrodo, kad taip šis strategas auklėja futbolininką, kuris, kaip kalbama, po tragiškai sužaistų rungtynių prieš „Southampton“ komandą užsirūkė duše.

Na, o tas pats „Southampton“, įveikęs „Arsenal“ ekipą namuose, sekmadienį šventė pergalę ir išvykoje. „Southampton“ futbolininkai „Old Trafford“ stadione rezultatu 1:0 nugalėjo „Manchester United“ komandą.

Pergalingą įvartį 69 rungtynių minutę pelnė Dušanas Tadičius. Beje, jis aikštėje po keitimo pasirodė tik 63 minutę.

Po šios pergalės 39 taškus surinkę „Southampton“ futbolininkai pakilo į trečią „Premier“ lygos vietą, tuo tarpu 37 taškus turintis „Manchester United“ klubas smuktelėjo į ketvirtą.

„Arsenal“ 3-0 „Stoke City“

6' [1-0] Laurent Koscielny
33' [2-0] Alexis Sanchez
49' [3-0] Alexis Sanchez

„Manchester United“ 0-1 „Southampton“

69' [0-1] Dusan Tadic