Svečiai jau 14-ą minutę pasiuntė „žydruosius“ į nokdauną, kuomet tiksliu smūgiu pasižymėjo Atdhe Nuhiu.

„Man City“ komanda pramušti varžovų vartus pavyko tik 66-ą minutę. Rezultatą išlygino Jamesas Milneris.

Tas pats 29-erių saugas atnešė šeimininkams ir kelialapį į kitą etapą. Pergalingą įvartį jis įmušė pirmą teisėjo pridėto laiko minutę.

Kitai Mančesterio komandai taip pat patekti į ketvirtą etapą. „Man United“ išvykoje 2:0 įveikė „Yeovil Town“ futbolininkus, rungtyniaujančius trečioje pagal pajėgumą šalies lygoje. Dubliu šiame mače pasižymėjo Anderas Herrera.

Anglijos čempionato lyderis Londono „Chelsea“ klubas 3:0 nugalėjo antros lygos „Watford“ ekipą. Po įvartį nugalėtojams pelnė Willianas, Loicas Remy ir Kurtas Zouma.

Trečiąjį barjerą įveikė ir „Arsenal“. Arsene'o Wengero auklėtiniai namuose rezultatu 2:0 įrodė pranašumą prieš kitą aukščiausiosios lygos ekipą „Hull City“. Po įvartį pelnė Peras Mertesackeris ir Alexis Sanchezas.

„Premier“ lygos komandų nepasisekė tik „Queens Park Rangers“ futbolininkams, kurie namuose net 0:3 pralaimėjo trečioje lygoje žaidžiančiam „Sheffield United“ klubui.

Tolyn žengė „Crystal Palace“, „Sunderland“, „Aston Villa“ ir „Stoke City“ futbolininkai.

Tuo metu „Southampton“ ekipai teks žaisti atsakomąjį mačą, nes ji lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Ipswich Town“ futbolininkais, kurie antroje lygoje rikiuojasi antri.

„Dover“ 0 - 4 „Crystal Palace“

„Queens Park Rangers“ 0 - 3 „Sheffield United“

„Sunderland“ 1 - 0 „Leeds United“

„Aston Villa“ 1 - 0 „Blackpool“

„Manchester City“ 2 - 1 „Sheffield Wednesday“

„Southampton“ 1 - 1 „Ipswich Town“

„Stoke City“ 3 - 1 „Wrexham“

„Yeovil Town“ 0 - 2 „Manchester United“