Geriausias sezono rungtynes sužaidę „Tottenham Hotspur“ futbolininkai pirmieji praleido įvartį, tačiau dar pirmajame kėlinyje geležine gynyba garsėjančiai „Chelsea“ komandai sugebėjo atseikėti net tris įvarčius.

Po pertraukos „Tottenham Hotspur“ pelnė dar vieną įvartį. Įsibėgėję šeimininkai išlaikė persvarą iki rungtynių pabaigos ir šventė fantastišką pergalę.

Čempiono titulą ginantis „Manchester City“ klubas iškovojo dramatišką pergalę namuose - rezultatu 3:2 įveikė „Sunderland“ futbolininkus. Šeimininkai pirmieji pelnė du įvarčius, tačiau „Sunderland“ ekkipa sugebėjo per tris minutes pelnyti du įvarčius ir rezultatą išlyginti.

Pergalingą įvartį „Manchester City“ komandai pelnė ne kartą šią ekipą gelbėjęs Frankas Lampardas. Ilgametis „Chelsea“ klubo futbolininkas, kurį Mančesterio klubas yra išsinuomojęs, pasižymėjo 73 rungtynių minutę. Beje, Mančesterio komanda pranešė, kad F. Lampardas žais ekipoje iki šio sezono pabaigos.

Po ketvirtadienio mačų „Manchester City“ pavijo „Chelsea“ komandą turnyrinėje lentelėje. Abu klubai dabar turi po 46 taškus.

Įtemptas šventinio laikotarpio rungtynių grafikas lėmė, jog pirmiausia į aikštę sausio 1-ą dieną išbėgo „Stoke City“ ekipa ir trečioje pozicijoje esantis „Manchester United“ klubas.

Mančesterio komanda iš paskutinių trijų mačų pergalę šventė tik viename. Trijų taškų „Manchester United“ neiškovojo ir ketvirtadienį - rungtynės išvykoje su „Stoke City“ komanda baigėsi lygiosiomis 1:1.

Jau antrą mačo minutę „Stoke City“ komanda išsiveržė į priekį - kamuolį į varžovų vartus po kampinio nukreipė gynėjas Ryanas Shawcrossas. Svečiai pasižymėjo taip pat po pakelto kampinio. Rezultatą 26 min. išlygino „Manchester United“ puolimo žvaigždė Radamelis Falcao.

Antro kėlinio viduryje kamuolį baudos aikštelėje ranka akivaizdžiai sustabdė „Manchester United“ gynėjas Chrisas Smallingas. Tačiau vos už keleto metrų stovėjęs rungtynių teisėjas 11 m baudinio neskyrė.

Rungtynėse dėl ketvirtos vietos pergalę šventė „Southampton“ klubas, namuose rezultatu 2:0 nugalėjęs traumų išretintą ir beviltiškai atrodžiusią Londono „Arsenal“ ekipą. Po „Arsenal“ vartininko lenko Wojciecho Szczesny klaidų „Southampton“ komandai įvarčius mušė Sadio Mane ir Dušanas Tadičius.

Šiame sezone vėl buksuojantis „Liverpool“ klubas namuose nesugebėjo įveikti autsaiderės „Leicester City“ ekipos - lygiosios 2:2. 17 ir 40 min. Stevenas Gerrardas realizavo du 11 m baudinius ir atrodė, kad „Liverpool“ įsirašys lengvą pergalę. Tačiau antrajame kėlinyje „Leicester City“ futbolininkai vos per dvi minutes rezultatą išlygino - 58 min. pasižymėjo Davidas Nugentas, o 60 min. kamuolį į vartus pasiuntė Jeffrey Schluppas.

„Tottenham Hotspur“ 5-3 „Chelsea“

18' [0-1] Diego Costa
30' [1-1] Harry Kane
44' [2-1] Danny Rose
45' [3-1] Andros Townsend (iš 11 m baudinio)
53' [4-1] Harry Kane
61' [4-2] Eden Hazard
78' [5-2] Nacer Chadli
87' [5-3] John Terry

„Stoke City“ 1-1 „Manchester United“

2' [1-0] Ryan Shawcross
26' [1-1] Radamel Falcao

„Manchester City“ 3-2 „Sunderland“

57' [1-0] Yaya Toure
66' [2-0] Stevan Jovetic
68' [2-1] Jack Rodwell
71' [2-2] Adam Johnson (iš 11 m baudinio)
73' [3-2] Frank Lampard

„Southampton“ 2-0 „Arsenal“

34' [1-0] Sadio Mane
56' [2-0] Dusan Tadic

„Aston Villa“ 0-0 „Crystal Palace“

„Liverpool“ 2-2 „Leicester City“

17' [1-0] Steven Gerrard (iš 11 m baudinio)
40' [2-0] Steven Gerrard (iš 11 m baudinio)
58' [2-1] David Nugent
60' [2-2] Jeffrey Schlupp

„Hull City“ 2-0 „Everton“

33' [1-0] Ahmed El Mohamady
43' [2-0] Nikica Jelavic
86' Antolin Alcaraz („Everton“) pašalintas iš aikštės

„Newcastle United“ 3-3 „Burnley“

15' [1-0] Steven Taylor
19' [1-1] Paul Dummett (į savus vartus)
26' [2-1] Jack Colback
66' [2-2] Danny Ings
78' [3-2] Moussa Sissoko
86' [3-3] George Boyd

„Queens Park Rangers“ 1-1 „Swansea City“

20' [1-0] Leroy Fer
86' Wayne Routledge („Swansea City“) pašalintas iš aikštės
90' [1-1] Wilfried Bony

„West Ham United“ 1-1 „West Bromwich Albion“

10' [1-0] Diafra Sakho
42' [1-1] Saido Berahino