Du įvarčius nugalėtojams pelnė Stephanas El Shaarway (31 ir 48 min.), po vieną – Jeremy Menezas (24 min.) bei Giampaolo Pazzinis (73 min.).

Pralaimėjusiųjų gretose įvarčiais pasižymėjo tik pirmąjį kėlinį žaidęs Cristiano Ronaldo (35 min.) ir po pertraukos aikštėje pasirodęs Karimas Benzema (84 min. iš 11 m baudinio).

Vos prieš dešimt dienų FIFA klubų pasaulio čempionato laimėję Madrido „Real“ futbolininkai paskutinę nesėkmę buvo patyrę rugsėjo 16 dieną, kai savo aikštėje šalies pirmenybių rungtynėse 1:2 nusileido Ispanijos čempionės titulą ginančiai Madrido „Atletico“ komandai. Po to „karališkasis“ klubas laimėjo net 21-ą oficialų susitikimą iš eilės.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (23)