Sekmadienį „Gornik“ ekipa namuose 3:1 (3:0) nugalėjo čempionato lyderius Varšuvos „Legia“ (38 tšk.) futbolininkus.

Lietuvos rinktinės puolėjas įvarčiais pasižymėjo 9-ą ir 42-ą minutėmis, o 67-ą minutę vietą aikštėje užleido Shpetimui Hasani iš Kosovo.

Dar vieno įvarčio autorius aikštės šeimininkų gretose – Patrikas Mrazas (26 min.), pasižymėjęs po to paties F. Černycho perdavimo, o vienintelį įvartį svečiams pelnė Ondrejus Duda (84 min.).

Lenkijos čempionate antrą vietą užima Vroclavo „Šląsk“ (35 tšk.) ekipa.

Povilo Leimono atstovaujama Balstogės „Jagiellonia“ (32 tšk.) komanda užima penktą vietą, vartininko Emilijaus Zubo atstovaujamas Belchatuvo GKS (27 tšk.) klubas – devintas, o Kelcų „Korona“ (21 taškas) klubas su vartininku Vytautu Černiausku – keturioliktas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)