Jau 7-ą min. Edenas Hazardas išvedė „Chelsea“ į priekį. Sužaidus valandą svečiai liko be vieno žaidėjo - už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Tomas Huddlestone'as. Netrukus po to Londono klubo pergalę įtvirtino Diego Costa.

Ir toliau tik trimis taškais nuo lyderio iš Londono atsilieka čempiono titulą ginantis „Manchester City“ klubas. Mančesterio komanda išvykoje rezultatu 1:0 palaužė „Leicester City“ ekipą. „Chelsea“ klubui atitrūkti neleido „mėlynųjų“ legenda Frankas Lampardas. „Manchester City“ komandai išnuomotas futbolininkas vienintelį rungtynių įvartį pelnė 40-ą minutę.

Ketvirtą pralaimėjimą iš eilės „Premier“ lygoje patyrė „Southampton“ komanda, kuri ilgai žengė antroje turnyrinės lentelės vietoje. „Southampton“ svečiuose rezultatu 0:1 nusileido „Burnley“ ekipai.

Paskutinėse šeštadienio rungtynėse Londono „Arsenal“ klubas namuose susitiko su „Newcastle United“ komanda, kuri praėjusio turo rungtynėse išrašė pirmą pralaimėjimą „Chelsea“ ekipai. Pergalę triuškinančiu skirtumu 4:1 šventė šeimininkai.

15-ą min. Olivier Giroud išvedė „Arsenal“ į priekį. Antro kėlinio pradžioje pasižymėjo 30-ą gimtadienį šeštadienį švenčiantis Santi Cazorla (54 min.), netrukus dar kartą kamuolį į vartus pasiuntė O. Giroud.

63-ią min. Ayoze rezultatą sušvelnino atsilikimą, tačiau pačioje mačo pabaigoje „Arsenal“ pelnė ir ketvirtą įvartį. Į „Newcastle United“ vartus buvo skirtas 11 m baudinys, kurį užtikrintai realizavo antrą savo įvartį pelnęs S. Cazorla.

„Chelsea“ 2-0 „Hull City“

7' [1-0] Eden Hazard
61' Tom Huddlestone („Hull City“) - pašalintas iš aikštės
68' [2-0] Diego Costa

„Leicester City“ 0-1 „Manchester City“

40' [0-1] Frank Lampard

„Burnley“ 1-0 „Southampton“

61' Dusan Tadic („Southampton“) nerealizavo 11 m baudinio
73' [1-0] Ashley Barnes

„Crystal Palace“ 1-1 „Stoke City“

11' [1-0] James McArthur
13' [1-1] Peter Crouch

„Sunderland“ 1-1 „West Ham United“

22' [1-0] Jordi Gomez (iš 11 m baudinio)
29' [1-1] Stewart Downing

„West Bromwich Albion“ 1-0 „Aston Villa“

22' Kieran Richardson („Aston Villa“) pašalintas iš aikštės
72' [1-0] Craig Gardner

„Arsenal“ 4-1 „Newcastle United“

15' [1-0] Olivier Giroud
54' [2-0] Santi Cazorla
58' [3-0] Olivier Giroud
63' [3-1] Ayoze
89' [4-1] Santi Cazorla (iš 11 m baudinio)