Sužaidus beveik visą pirmą kėlinį švieslentė rodė rezultatą 0:1. Po Sergio Garcios įvarčio pirmavo svečiai, tačiau tuomet darbo ėmėsi UEFA Čempionų lygos rekordininkas L. Messi.

Iš pradžių argentinietis prieš pat pertrauką įmušė varžovams „įvartį į rūbinę“, o praėjus vos penkioms minutės antroje rungtynių dalyje jau džiaugėsi dubliu. Dar po trijų minučių tikslų smūgį galva po kampinio atliko Gerardas Pique.

Antrajam kėliniui artėjant prie pabaigos prasidėjo varžovų sutriuškinimas. Luisą Suarezą pakeitęs Pedro vos per penkias minutes ir įmušė pats, ir atliko rezultatyvų perdavimą „hat-tricką“ į savo sąskaitą įsirašiusiam L. Messi.

Po šios pergalės „Barcelona“ sugrįžo į antrą „La Liga“ futbolo čempionato turnyrinės lentelės vietą.

Pirmosios į kovą sekmadienį stojo „Rayo Vallecano“ ir „Sevilla“ komandos. Labai atkakliame ir itin kietame mače pergalę minimaliu rezultatu 1:0 šventė išvykoje rungtyniavę praėjusio sezono UEFA Europos lygos laimėtojai „Sevilla“ futbolininkai. Vienintelio įvarčio autoriumi 8 min. tapo Carlosas Bacca.

Verta pažymėti, jog šių rungtynių arbitras futbolininkams parodė net 12 geltonų kortelių. Įskaitant ir antrą įspėjimą svečių gynėjui Danieliui Carrico, kuris 87 min. buvo priverstas palikti aikštę.

Dar viename mače nugalėtojai taip pat sugebėjo keturis kartus pasižymėti antroje rungtynių pusėje. „Villarreal“ futbolininkai namuose rezultatu 4:0 sutriuškino San SebastianoReal Sociedad“ ekipą. Nors Davido Moyeso auklėtiniai nenusileido varžovams daugiau nei valandą, taškų pelnyti nesugebėjo.

„Barcelona“ 5 – 1 „Espanyol“

13' [0-1] Sergio Garcia
45' [1-1] Lionel Messi
50' [2-1] Lionel Messi
53' [3-1] Gerard Pique
77' [4-1] Pedro Rodriguez
81' [5-1] Lionel Messi

„Rayo Vallecano“ 0–1 „Sevilla“

8' [0-1] Carlos Bacca
87' Daniel Carrico („Sevilla“) - pašalintas iš aikštės

„Villarreal“ 4-0 „Real Sociedad“

64' [1-0] Enaut Zubikarai (į savus vartus)
73' [2-0] Denis Cheryshev
80' [3-0] Moi Gomez
86' [4-0] Moi Gomez

„Granada“ 1-1 „Valencia“

83' [0-1] Alvaro Negredo
86' Francisco Alcacer („Valencia“) parodyta raudona kortelė
89' [1-1] Success Isaac

Italijos futbolo čempionate į trečią vietą pakilo „Genoa“ klubas

Italijos „Serie A“ futbolo čempionate sekmadienį tęsėsi 14-o turo mačai. Į trečią vietą pakilo „Genoa“ klubas, namuose rezultatu 1:0 nugalėjęs „AC Milan“ futbolininkus. 32 min. vienintelė rungtynių įvartį pelnė Luca Antonelli.

Trečią kartą iš eilės lygiosiomis sužaidė ketvirtoje vietoje esantis „SSC Napoli“ klubas. „SSC Napoli“ namuose mačą su „Empoli“ ekipa baigė rezultatu 2:2.

Pralaimėjimą patyrė ir Milano „Inter“ ekipa, namuose 1:2 nusileidusi „Udinese“ klubui.

„Genoa“ 1-0 „AC Milan“

32' [1-0] Luca Antonelli

„SSC Napoli“ 2-2 „Empoli“

19' [0-1] Simone Verdi
53' [0-2] Daniele Rugani
67' [1-2] Duvan Zapata
72' [2-2] Jonathan De Guzman

„Atalanta“ 3-2 „Cesena“

31' [0-1] Gregoire Defrel
43' [0-2] Gregoire Defrel
45' [1-2] Yohan Benalouane
50' [2-2] Guglielmo Stendardo
52' [3-2] Maxi Moralez

„Parma“ 1-2 „Lazio“

45' [1-0] Raffaele Palladino
45' [1-1] Stefano Mauri
59' [1-2] Felipe Anderson

„Inter“ 1-2 „Udinese“

44' [1-0] Mauro Icardi
60' [1-1] Bruno Fernandes
71' [1-2] Cyril Thereau