29 taškus surinkę „Wolfsburg“ futbolininkai nuo Miuncheno klubo atsilieka septyniais taškais. „Bayern“ turo rungtynes šeštadienį vakare žaidė namuose su Leverkuzeno „Bayer“ komanda ir šventė pergalę minimaliu skirtumu 1:0. Pergalingą įvartį 51 min. pelnė Franckas Ribery.

Į trečią vietą su 24 taškais pakilo „Augsburg“ klubas. „Augsburg“ futbolininkai taip pat išvykoje rezultatu 2:1 įveikė „FC Cologne“ komandą.

Triuškinančią pergalę svečiuose šventė Gelzenkircheno „Schalke 04“ klubas, rezultatu 4:0 patiesęs autsaiderę „Stuttgart“ komandą. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Maximas Choupo-Motingas.

„Hannover 96“ 1-3 „Wolfsburg“

4' [0-1] Kevin de Bruyne
45' [1-1] Joselu
69' [1-2] Bas Dost
85' [1-3] Maximilian Arnold

„FC Cologne“ 1-2 „Augsburg“

13' [1-0] Anthony Ujah
53' [1-1] Nikola Djurdjic
90' [1-2] Alexander Esswein

„Borussia Moenchengladbach“ 3-2 „Hertha Berlin“

9' [1-0] Tony Jantschke
45' [1-1] Julian Schieber
53' [2-1] Raffael
83' [3-1] Thorgan Hazard
90' [3-2] Salomon Kalou (iš 11 m baudinio)

„Paderborn“ 1-1 „Freiburg“

18' [0-1] Vladimir Darida (iš 11 m baudinio)
89' [1-1] Elias Kachunga

„VfB Stuttgart“ 0-4 „Schalke 04“

1' [0-1] Eric Maxim Choupo-Moting
10' [0-2] Max Meyer
21' [0-3] Eric Maxim Choupo-Moting
61' [0-4] Eric Maxim Choupo-Moting

„Bayern Munich“ 1-0 „Bayer Leverkusen“

51' [1-0] Franck Ribery