Įvarčius nugalėtojams pelnė Antoinas Griezmannas, Christianas Rodriguezas ir komandos kapitonas Gabi, pasižymėjęs nuo 11 metrų žymos.

Kitose rungtynėse La Korunjos „Deportivo“ komanda namuose atsilaikė prieš „Malaga“ ekipą - lygiosios 1:1 (0:1).

Aštuntfinalyje žais „Sevilla“ klubui, kuris po atsakomo šešioliktfinalio etapo mačo bendru rezultatu 11:2 (5:1 ir 6:1) nepaliko jokių vilčių antro pagal pajėgumą diviziono „Sabadell“ komandai.

Vėlai vakare taip pat žaidė „Barcelona“ futbolininkai, kurie svečiuose 4:0 (3:0) sutriuškino trečios lygos „Huesca“ ekipą. Įvarčius katalonams pelnė Ivanas Rakitičius, Adresas Iniesta, Pedro ir Rafinha.

„L'Hospitalet“ (III) 0 - 3 „Atletico“

67' [0 - 1] Antoine Griezmann
81' [0 - 2] Gabi (iš 11 metrų baudinio)
90' [0 - 3] Christian Rodriguez

„Deportivo“ 1 - 1 „Malaga“

11' [0 - 1] Ignacio Camacho
69' [1 - 1] Toche

„Sevilla“*** 5 - 1 „Sabadell“ (II) (pirmas mačas 6:1, bendras rezultatas 11:2)

22' [0 - 1] Juan Collantes (11 metrų baudinio)
35' [1 - 1] Kevin Gameiro
59' [2 - 1] Iago Aspas
61' [3 - 1] Iago Aspas
63' [4 - 1] Iago Aspas
81' [5 - 1] Gerard Deulofeu

„Granada“ 1 - 0 „Cordoba“

26' Jhon Cordoba [1 - 0]

70' Patrick Ekeng („Cordoba“) - raudona kortelė

„Huesca“ (III) 0 - 4 „Barcelona“

13' Ivan Rakitič [0 - 1]
16' Adres Iniesta [0 - 2]
39' Pedro [0 - 3]
72' Rafinha [0 - 4]

*** - pateko į kitą etapą

Italijos taurės turnyre - „Atalanta“, „Empoli“ ir „Udinese“ pergalės

Italijos taurės turnyre sužaistos dar trejos šešioliktfinalio etapo rungtynės. Jose pergales iškovojo ir į aštuntfinalį pateko Bergamo „Atalanta“.