Vienintelį ir pergalingą įvartį „bavarams“ pirmame kėlinyje įmušė olandas Arjenas Robbenas. Rezultatyvų perdavimai jam atliko vokietis Thomasas Mulleris.

Arjenas Robbenas

Mariaus Stankevičiaus atstovaujamas „Hannover“ klubas svečiuose 3:4 turėjo pripažinti „Hoffenheim“ ekipos pranašumą, o lietuvis mačui net nebuvo registruotas.

Kitose keturiose rungtynėse užfiksuotas tikras įvarčių lietus. Lėverkuzeno „Bayer“ namuose 5:1 sutriuškino Kelno miesto komandą, „Werder“ 4:0 nepaliko vilčių „Paderborn“ ekipai, „Augsburg“ klubas 3:1 įveikė Hamburgo futbolininkus, o „Schalke“ 4:1 nugalėjo „Mainz“. Gelzenkircheno komandai net tris įvarčius pelnė Klaasas Janas Huntelaaras.

„Augsburg“ 3 - 1 „Hamburger SV“
45+1' [0 - 1] Rafael van der Vaart
50' [1 - 1] Halil Altintop
62' [2 - 1] Raul Marcelo Bobadilla
70' [3 - 1] Paul Verhaegh (iš 11 metrų baudinio)

„Bayer“ 5 - 1 „FC Koln“
4' [0 - 1] Matthias Lehmann
26' [1 - 1] Karim Bellarab
61' [2 - 1] Hakan Calhanoglu
79' [3 - 1] Josip Drmič
88' [4 - 1] Josip Drmič
90' [5 - 1] Karim Bellarabi

„Hertha“ 0 - 1 „Bayern“
27' [0 - 1] Arjen Robben

„Schalke 04“ 4 - 1 „Mainz 05“
9' [1 - 0] Klaas Jan Huntelaar
25' [2 - 0] Klaas Jan Huntelaar
44' [2 - 1] Shinji Okazaki
54' [3 - 1] Tranquillo Barnett
61' [4 - 1] Klaas Jan Huntelaar

„Werder“ 4 - 0 „Paderborn“
10' [1 - 0] Zlatko Junuzovič
48' [2 - 0] Davie Selke
50' [3 - 0] Fin Bartels
80' [4 - 0] Levent Aycicek

„Hoffenheim“ 4 - 3 „Hannover 96“
19' [1 - 0] Pirmin Schwegler
37' [2 - 0] Kevin Volland
43' [2 - 1] Lars Stindl
52' [2 - 2] Joselu
59' [3 - 2] Eugen Polanski
63' [4 - 2] Niklas Suele
86' [4 - 3] Lars Stindl

„Sassuolo“ 2 - 1 „Verona“
8' [0 - 1] Vangelis Moras
50' [1 - 1] Nicola Sansone
78' [2 - 1] Saphir Taider

„Chievo“ 0 - 0 „Lazio“