23-ąją minutę pirmasis taikliu smūgiu iš toli bavarus į priekį išvedė Mario Gotze, o pirmojo kėlinio pabaigoje antrąjį įvartį pelnė Robertas Lewandowskis. Antrajame kėlinyje taip pat po vieną įvartį pelnė Arjenas Robbenas bei Sebastianas Rode.

Iš nesėkmių liūno bandanti išsikapstyti Dortmundo „Borussia“ išvykoje išleido pergalę iš savo rankų. Po Pierre'o-Emericko Aubemayango ir Marco Reuso įvarčių „geltonai juodi“ pirmavo, tačiau varžovai atsakė dviem taikliais smūgiais - lygiosios 2:2.

„Bayern“ 4–0 „Hoffenheim“

23' [1-0] Mario Goetze
40' [2-0] Robert Lewandowski
82' [3-0] Arjen Robben
87' [4-0] Sebastian Rode
90' Adam Szalai („Hoffenheim“) - parodyta raudona kortelė

„Paderborn“ 2-2 „Borussia Dortmund“

13' [0-1] Pierre-Emerick Aubameyang
45' [0-2] Marco Reus
60' [1-2] Lukas Rupp
81' [2-2] Mahir Saglik

„Borussia Monchengladbach“ 1-3 „Eintracht Frankfurt“

5' [1-0] Haavard Nordtveit
54' [1-1] Marc Stendera
57' [1-2] Alexander Meier
73' [1-3] Takashi Inui
90' Granit Xhaka „Borussia Monchengladbach“ - parodyta raudona kortelė

„Hannover 96“ 1 3 „Bayer Leverkusen“

46' [0-1] Stefan Kiessling
58' [0-2] Heung-Min Son
60' [1-2] Ceyhun Gulselam
71' [1-3] Karim Bellarabi

„Mainz 05“ 2-2 „Freiburg“

27' [1-0] Junior Diaz
30' [1-1] Jonathan Schmid
58' [1-2] Admir Mehmedi
88' [2-2] Stefan Bell

„Schalke 04“ 3 - 2 „Wolfsburg“

10' [1-0] Eric Maxim Choupo-Moting
22' [2-0] Eric Maxim Choupo-Moting
25' [3-0] Christian Fuchs
37' [3-1] Ivica Olic
74' [3-2] Nicklas Bendtner

„FC Cologne“ 1 - 2 „Hertha Berlin“

28' [0-1] Roy Beerens
58' [1-1] Anthony Ujah
86' [1-2] Marcel Ndjeng