Pirmieji įvartį, kiek netikėtai, pelnė šeimininkai – 37-ą minutęs tikslus buvo Thievy Bifoumos smūgis.

Pranašumą „Almeria“ klubui išlaikyti pavyko iki pat antro kėlinio vidurio, kuomet rezultatą išlygino brazilas Neymaras. Po devynių minučių sekė pergalingas gynėjo Jordi Albos įvartis. Verta pažymėti, kad abiems įvarčius pelniusiems „Barcelona“ futbolininkams perdavimus atliko urugvajietis Luisas Suarezas.

Kitose rungtynėse čempionato lyderis Madrido „Real“ klubas savų žiūrovų akivaizdoje 5:1 nepasigailėjo „Rayo Vallecano“ futbolininkų.

Po kartą nugalėtojų gretose pasižymėjo Garethas Bale'as, Sergio Ramosas, Toni Kroosas, Karimas Benzema ir Cristiano Ronaldo, o vienintelį įvartį svečiams įmušė Alberto Bueno.

„Almeria“ 1 - 2 „Barcelona“
37' [1 - 0] Thievy Bifouma
73' [1 - 1] Neymar
82' [1 - 2] Jordi Alba

„Getafe“ 0 - 0 „Elche“

„Real“ 5 - 1 „Rayo Vallecano“
9' [1 - 0] Gareth Bale
40' [2 - 0] Sergio Ramos
44' [2 - 1] Alberto Bueno
55' [3 - 1] Toni Kroos
58' [4 - 1] Karim Benzema
83' [5 - 1] Cristiano Ronaldo

„Celta Vigo“ 0 - 0 „Granada“

„Malaga“ 2 - 1 „Eibar“
42' [0 - 1] Mikel Arruabarrena
53' [1 - 1] Juanmi
88' Raul Rodriguez Navas („Eibar“) gavo raudoną kortelę – antra geltona
89' [2 - 1] Nordin Amrabat (iš 11 metrų baudinio)