Šeimininkų sirgalius iš savo vietų jau 9-ą mačo minutę pakėlė Emre Canas, tolimu smūgiu pasiuntęs kamuolį į Thibaut Courtois ginamus vartus. Tiesa, prie įvarčio prisidėjo rikošetas – kamuolys į vartų tinklą įskriejo atsitrenkęs į Gary Cahillo nugarą.

Vis tik po penkių minučių tas pats G. Cahillas ištaisė savo klaidą. Nors gynėjo smūgiuotą kamuolį „raudonųjų“ vartininkas Simonas Mignolet atmušė, tai jis padarė už vartų linijos. Šį epizodą užfiksavo naujoji vartų linijos technologija, todėl gavęs signalą teisėjas įvartį įskaitė.

Rezultatą išlyginę Jose Mourinho auklėtiniai iškart perėmė iniciatyvą ir sukūrė ne vieną pavojingą epizodą. Vis tik per likusį pirmo kėlinio laiką skirtumo jiems padvigubinti nepavyko.

Po pertraukos aikštėje vyko kiek ramesnis žaidimas, bet žiūrovai įvartį taip pat pamatė. 67-ą minutę kamuolys sėkmingai atšoko Diego Costai, kuris galingu smūgiu nepaliko jokių vilčių varžovų vartininkui.

Per likusį mačo laiką „Chelsea“ sėkmingai atsilaikė ir iš Liverpulio išsivežė dar tris taškus.

Rezultatas:

„Liverpool“ 1 - 2 „Chelsea“
9' [1 - 0] Emre Can
14' [1 - 1] Gary Cahill
67' [1 - 2] Diego Costa

„Burnley“ 1 - 0 „Hull City“
50' [1 - 0] Ashley Barnes

„Manchester United“ 1 - 0 „Crystal Palace“
67' [1 - 0] Juan Mata

„Southampton“ 2 - 0 „Leicester City“
76' [1 - 0] Shane Long
80' [2 - 0] Shane Long

„West Ham United“ 0 - 0 „Aston Villa“

„Queens Park Rangers“ 2 - 2 „Manchester City“
21' [1 - 0] Charlie Austin
32' [1 - 1] Sergio Aguero
76' [2 - 1] Martin Demichelis (į savus vartus)
83' [2 - 2] Sergio Aguero