Pirmieji savo sirgalius pradžiugino šeimininkai – 17-ą minutę įvartį pelnė į baudos aikštelę įkirtęs ir puikaus komandos draugo perdavimo sulaukęs Giorgio Russo.

Prabėgus dar septyniolikai minučių rezultatą išlygino 15-ą sezono įvartį įmušęs Ričardas Beniušis.

Antrame kėlinyje gerų progų išsiveržti į priekį turėjo tiek vieni, tiek kiti, bet sėkmė šypsojosi svečiams. Tris taškus „Kruojai“ padovanojo reikiamoje vietoje reikiamu laiku atsidūręs Tautvydas Eliošius.

Po šios pergalės Pakruojo ekipa turi 9 taškų persvarą tiek prieš „Sūduvą“, tiek prieš „Trakus“ ir Klaipėdos „Atlantą“. Tačiau pastarosios komandos savo turo rungtynes dar žais, be to „Kruoja“ sezoną užbaigs būtent dvikovomis su savo tiesioginiais konkurentais.

Įspūdingą pergalę Gargždų miesto stadione iškovojo „Klaipėdos granito“ futbolininkai, net 6:0 sutriuškinę „Bangos“ komandą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Ernestas Veliulis, po kartą pasižymėjo Borisas Ignatjevas, Artūras Kurbangalijevas ir Rokas Urbelis, vieną įvartį į savus vartus pasiuntė Aleksejus Epifanovas.

Marijampolės „Sūduva“ 1 - 2 Pakruojo „Kruoja“
17' [1 - 0] Giorgio Russo
34' [1 - 1] Ričardas Beniušis
79' [1 - 2] Tautvydas Eliošius

Gargždų „Banga“ 0 - 6 „Klaipėdos granitas“
17' [0 - 1] Borisas Ignatjevas
43' [0 - 2] Ernestas Veliulis
48' [0 - 3] Ernestas Veliulis
53' [0 - 4] Aleksejus Epifanovas (į savus vartus)
55' [0 - 5] Artūras Kurbangalijevas
80' [0 - 6] Rokas Urbelis