Įvarčius bavarams pelnė Frankas Ribery 38-ą ir Mario Goetze 64-ą minutėmis.

F grupėje „Barcelona“ klubas svečiuose 2:0 (1:0) laimėjo prieš Amsterdamo „Ajax“ ekipą. Argentinietis Lionelis Messi įmušė abu įvarčius (36-ą ir 76-ą min.) ir pakartojo legendinio ispano Raulio rezultatyvumo Čempionų lygoje rekordą - 71 įvartis. Barselonos komandos atakų lyderiui tam prireikė tik 90 mačų, o Rauliui - 142. Trečias šioje įskaitoje yra portugalas Cristiano Ronaldo (Madrido „Real“) - 70 įvarčių per 107 rungtynes.

Šios grupės lyderis PSG klubas be traumuoto Zlatano Ibrahimovičiaus 1:0 (1:0) įveikė Nikosijos APOEL komandą, o pergalingą įvartį jau 2-ą min. pasiekė urugvajietis Edinsonas Cavani.

E grupėje Anglijos čempionas „Manchester City“ klubas namuose kiek netikėtai 1:2 (1:2) pralaimėjo pirmą pergalę turnyre iškovojusiai Maskvos CSKA ekipai, o mačą anglai baigė tik devyniese.

G grupėje slovėnų „Maribor“ komanda atėmė du taškus ir Londono „Chelsea“ klubo - lygiosios - 1:1 (0:0), o Lisabonos „Sporting“ ekipa 4:2 (1:1) nugalėjo Gelzenkircheno „Schalke“ futbolininkus, nors svečiai iš Vokietijos pirmavo 1:0. Beje, Slovėnijoje „Chelsea“ klubo belgas Edenas Hazardas 85-ą min. nerealizavo 11 metrų baudinio.

H grupėje rezultatyvių žaidimu toliau stebina Donecko „Šachtar“ klubas. Ukrainiečių komanda Lvove antrą kartą iš eilės sutriuškino Borisovo BATE ekipą iš Baltarusijos, šįsyk - 5:0 (1:0). Vėl net 3 įvarčius nugalėtojams (vieną - iš 11 metrų baudinio) pelnė brazilas Luizas Adriano.

Prie antradienį vietas atkrintamose varžybose užsitikrinusių Madrido „Real“ (Ispanija) ir Dortmundo „Borussia“ (Vokietija) klubų trečiadienį prisijungė jau minėta „Bayern“ (Vokietija), „Paris Saint-Germain“ (Prancūzija), „Barcelona“ (Ispanija) ir „Porto“ (Portugalija) komandos.

E grupė:

Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) 2 - 0 „AS Roma“ (Italija).

38' Franck Ribery [1 - 0]
64' Mario Goetze [2 - 0]

„Manchester City“ (Anglija) 1 - 2 Maskvos CSKA (Rusija).

2' Seydou Doumbia [0 - 1]
8' Yaya Toure [1 - 1]
34' Seydou Doumbia [1 - 2]

70' Fernandinho („Man City“) - raudona kortelė
82' Yaya Toure („Man City“) - raudona kortelė

E grupės turnyro lentelė:

1.Bayern440011:112
2.AS Roma41127:114
3.CSKA41125:94
4.Man City40224:62

F grupė:

„Paris Saint Germain“ (Prancūzija) 1 - 0 Nikosijos APOEL (Kipras).

2' Edinson Cavani [1 - 0]

Amsterdamo „Ajax“ (Olandija) 0 - 2 „Barcelona“ (Ispanija).

36' Lionel Messi [0 - 1]
76' Lionel Messi [0 - 2]

71' Joel Veltman („Ajax“) - raudona kortelė

F grupės turnyro lentelė:

1.PSG43106:310
2.Barcelona43018:49
3.Ajax40223:72
4.APOEL40131:41

G grupė:

„Maribor“ (Slovėnija) 1 - 1 Londono „Chelsea“ (Anglija).

50' Agim Ibraimi [1 - 0]
73' Nemanja Matič [1 - 1]

85' Eden Hazard („Chelsea“) - nerealizavo 11 metrų baudinio

Lisabonos „Sporting (Portugalija) 4 - 2 Gelzenkricheno „Schalke“ (Vokietija).

17' Islam Slimani [0 - 1] („Sporting“, į savo vartus)
27' Mouhamadou-Naby Sarr [1 - 1]
52' Jefferson Nascimento [2 - 1]
72' Nani [3 - 1]
88' Dennis Aogo [3 - 2]
90+1' Islam Slimani [4 - 2]

G grupės turnyro lentelė:

1.Chelsea42209:28
2.Schalke41218:95
4.Sporting41128:83
3.Maribor40313:93

H grupė:

Bilbao „Athletic“ (Ispanija) 0 - 2 „FC Porto“ (Portugalija).

56' Jackson Martinez [0 - 1]
73' Yacine Brahimi [0 - 2]

42' Jackson Martinez („Porto“) - nerealizavo 11 metrų baudinio

Donecko „Šachtar“ (Ukraina) 5 - 0 Borisovo BATE (Baltarusija).

19' Dario Srna [1 - 0]
48' Alex Teixeira [2 - 0]
58' Luiz Adriano [3 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
83' Luiz Adriano [4 - 0]
90+3' Luiz Adriano [5 - 0]

45+3' Anri Khagush (BATE) - raudona kortelė

H grupės turnyro lentelė:

1.FC Porto431012:310
2.Šachtar422014:28
3.BATE41032:193
4.Athletic40132:61

Į atkrintamas varžybas patenka po dvi geriausias grupių komandas. 2014-2015 metų sezono UEFA Čempionų lygos nugalėtojas paaiškės ateinančių metų birželio 6 dieną Berlyno (Vokietija) olimpiniame stadione.