Antrą vietą užsitikrino sostinės MRU klubas (61 tšk.), namuose sutriuškinęs Kazlų Rūdos „Šilą“ (47 tšk.). Utenos „Utenis“ (61 tšk.) po pergalės prieš Vilniaus „Žalgirietį“ (52 tšk.) pelnė bronzos medalius. Pergalingai sezoną pabaigė ketvirtoje vietoje likęs Kauno „Spyris“ (56 tšk.), minimalia persvara įveikęs Jonavos „Lietavą“ (46 tšk.).

Istorinė „Stumbro“ pergalė

Kauniečiai ryžtingai pradėjo dvikovą su „Nevėžiu“. A. Rimkevičius jau pirmą susitikimo minutę sukūrė progą pasižymėti, o savo pirmą įvartį pelnė 11 min. Kauniečiams viso kėlinio metu priklausė iniciatyva, tačiau padidinti pranašumą pavyko tik per teisėjo pridėtą laiką, kai pasižymėjo Erikas Skripkinas.

Intrigą prasidėjus antrajam kėliniui sugrąžino Evaldas Kugys, žaibišką „Nevėžio“ ataką užbaigęs įvarčiu. Netrukus A. Rimkevičius atstatė dviejų įvarčių persvarą, o įpusėjus kėliniui pelnė ir trečią savo įvartį.

26 įvarčius šiame sezone pelnęs A. Rimkevičius su komandos draugais šampanu aplaistė istorinį klubo pasiekimą. Šių metų sezone gerokai į priekį pažengęs „Stumbras“ yra pasiruošęs naujiems žygiams aukščiausiame Lietuvos futbolo divizione.

MRU pateisino lūkesčius

Pirmos lygos debiutantai iš šalies sostinės prieš sezoną pareiškė, kad sieks patekti į stipriausių komandų trejetą ir iki paskutinio pirmenybių turo netgi turėjo šansą pakovoti dėl aukso.

Rungtynėse prieš „Šilą“ pirmą rungtynių įvartį 20 minutę galva pelnė Nikolajus Misiukas. Vilniečiai užspeitė svečius gynyboje ir jau pirmajame kėlinyje po tikslių Gajaus Kulbio ir Manto Makutunovičiaus smūgių sugebėjo pelnyti dar du įvarčius.

Vilniečių pergalę 5:1 įtvirtino N. Misiuko ir Mindaugo Grigalevičiaus vėlyvi įvarčiai. Kazlų Rūdos klubo garbės įvartį pelnė Ramūnas Mačežinskas.

Sirgalių rekordas Utenoje

Bronzą iškovojęs „Utenio“ klubas gali didžiuotis ne tik patekimu į prizininkų trejetą, bet ir ištikimais sirgaliais, kurių tūkstantis stebėjo paskutines sezono rungtynes su „Žalgiriečiu“. Juliaus Momkaus ankstyvas įvartis išvedė vilniečius į priekį, o rezultatą išlygino Egidijus Varnas, pasižymėjęs nuo 11 m žymos.

Lemiamu tapo Povilo Lukšio įvartis 54 minutę, įtvirtinęs uteniškių pergalę rezultatu 2:1.

„Mes prieš šias rungtynes savaitę visiškai ilsėjomės. Seniai buvome bežaidę, turėję praktikos. Galbūt dėl to žaidimo kokybė nebuvo labai džiuginanti, žaidimo scenarijus klostėsi ne taip, kaip mes norėjome. Bet kadangi dar buvo teorinė galimybė pakilti vienu laipteliu, mus galėjo tenkinti tik pergalė. Svarbiau buvo rezultatas, o žaidimas nuėjo į antrą planą. Antras rungtynes iš eilės parodėme charakterį ir pavyko iškovoti pergalę“, - kalbėjo vyriausiasis uteniškių treneris Mindaugas Čepas.

M. Čepas dėkojo gausiai stadione susirinkusiems žiūrovams. „Šiandien yra Vėlinės, buvo tikrai šalta, o žmonių susirinko apie tūkstantį, radę laiko futbolui net tarp kapų lankymo“, – kalbėjo treneris.

Apibendrindamas sezoną, strategas sakė: „Medaliai visada yra gerai, tai yra geras pasiekimas. Jau reikia baigti galvoti, ką mes galėjome padaryti geriau, ką daugiau pasiekti. Pagalvokime, kad tapome prizininkais, nors atkūrėme komandą tik šiemet.“

Pavasaris komandai nebuvo lengvas, vėliau Utenos ekipa įsivažiavo ir įsibrovė į medalininkų tarpą.

"Utenis" - "Žalgirietis"

„Spyris“ liko ketvirtas

2014 m. sezonas buvo permainingas Kauno „Spyrio“ komandai, kuri pasibaigus pirmenybių antram ratui žengė tarp lyderių. Paskutinis pirmos lygos trečdalis susiklostė ne taip sėkmingai ir „Spyris“ dar iki 33-io turo prarado šansą iškovoti medalius.

Aurimas Raginis pelnė vienintelį įvartį rungtynėse su Jonavos „Lietavos“ ekipa. Jo užteko Kauno klubo pergalei rezultatu 1:0. Be šio pozityvaus pirmenybių finišo, kauniečiai nudžiugino savo sirgalius istoriniu patekimu į LFF taurės pusfinalį.

Galutinė LFF pirmos lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):