Vienintelis ir pergalingas šio mačo įvartis krito 63 minutę. Po Gaelio Clichy perdavimo kamuolį į Davido De Gea ginamus vartus pasiuntė „Manchester City“ puolimo lyderis Sergio Aguero.

Pirmo kėlinio pabaigoje „Manchester City“ įgijo kiekybinį pranašumą. „Raudonųjų“ gynėjas Chrisas Smallingas 31 min. už kvailą pražangą prieš Joe Hartą buvo įspėtas. Po aštuonių minučių Ch. Smallingas išvydo prieš save dar vieną geltoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės.

Iškart po to „Manchester United“ galėjo džiaugtis, kad į jų vartus nebuvo paskirti du 11 m baudiniai. Visas „Etihad“ stadionas buvo įsitikinęs, kad iš pradžių Marouane'as Fellaini baudos aikštelėje pargriovė Sergio Aguero, o po to Marcosas Rojo patiesė Yaya Toure. Bet teisėjo Michaelo Oliverio švilpukas abu kartus tylėjo.

Antro kėlinio pradžia vėl buvo prasta svečiams - traumą patyrė ir iš aikštės buvo išneštas M. Rojo.

Po S. Aguero pelnyto įvarčio „Manchester City“ dominavo aikštėje, bet savo persvaros padidinti nesugebėjo. Nepaisant to, jog žaidė mažumoje, „Manchester United“ komanda turėjo keletą progų rezultatui išlyginti, tad rungtynių pabaiga buvo ganėtinai nervinga.

„City“ su 22 taškais įsitvirtino Anglijos futbolo čempionato turnyro lentelės trečioje vietoje. Tuo tarpu 13 taškų turintys „United“ futbolininkai smuktelėjo į dešimtą poziciją.

„United“ futbolininkus aplenkė vėliau vykusiose antrose sekmadienio rungtynėse dramatišką pergalę iškovojusi LondonoTottenham Hotspur“ ekipa. Londono klubas išvykoje 2:1 palaužė šeštą nesėkmę iš eilės patyrusią Birmingemo „Aston Villa“ komandą.

16 min. šeimininkus į priekį išvedė Andreasas Weimannas. Nervingose rungtynėse svečiai įgijo kiekybinį pranašumą, kai 66 min. iš aikštės buvo išvytas „Aston Villa“ puolėjas Christianas Benteke. „Tottenham Hotspur“ šia persvara pasinaudojo - 84 min. Naceras Chadli rezultatą išlygino, o pačioje susitikimo pabaigoje Harry'is Kane'as pelnė ir pergalingą įvartį.

„Manchester City“ 1-0 „Manchester United“

39' Chris Smalling („Manchester United“) - parodyta raudona kortelė
63' [1-0] Sergio Aguero

„Aston Villa“ 1-2 „Tottenham Hotspur“

16' [1-0] Andreas Weimann
66' Christian Benteke („Aston Villa“) - parodyta raudona kortelė
84' [1-1] Nacer Chadli
90' [1-2] Harry Kane