Pergalingą įvartį Niukastlo ekipai po „Liverpool“ futbolininko klaidos 74 min. pelnė Ayoze Perezas. „Newcastle United“ surinko 13 taškų ir nuo pergalingo žaidimo vis nerandančio „Liverpool“ klubo dabar atsilieka tik tašku.

Iki septinto turo „Newcastle United“ pergalių nebuvo iškovojęs - komandos sąskaitoje buvo 4 lygiosios ir 3 pralaimėjimai. Debesys, pradėję kauptis virš komandos trenerio Alano Pardew galvos dar praėjusio sezono pabaigoje, buvo itin juodi. Niukastlo komandos gerbėjai netgi rengė protesto akcijas, siekdami trenerio atstatydinimo.

Tačiau dabar situacija pasikeitė ir „Newcastle United“ iškovojo trečią pergalę iš eilės. Šią seriją Niukastlo komanda pradėjo namie 1:0 įveikusi „Leicester City“ futbolininkus, po to išvykoje rezultatu 2:1 buvo įveiktas ir LondonoTottenham Hotspur“ klubas.

Eilinę pergalę įsirašė pirmaujantis Londono „Chelsea“ klubas. „Chelsea“ namuose vykusiame vakarų Londono derbyje rezultatu 2:1 įveikė „Queens Park Rangers“ komandą.

Į „Chelsea“ sudėtį sugrįžo traumą išsigydęs Diego Costa, tačiau šį jartą į pergalę „mėlynuosius“ vedė ne jis. 32 min. po eilinio rezultatyvaus Cesco Fabregaso rezultatyvaus perdavimo kamuolį gražiu smūgiu į vartus pasiuntė Oscaras.

Po pertraukos „Chelsea“ toliau dominavo, bet „Queens Park Rangers“ komandai pavyko rezultatą išlyginti. Stovėdamas nugara į šeimininkų vartus kamuolį į tinklą pasiuntė Charlie Austinas.

Tačiau atimti taškų iš „Chelsea“ svečiams nepavyko. Likus žaisti 15 min. į „Queens Park Rangers“ vartus buvo skirtas 11 m baudinys, kurį tiksliai realizavo Edenas Hazardas.

Kitas Londono klubas - „Arsenal“ - ilgai kankinosi su autsaidere „Burnley“ ekipa, kurią įveikė rezultatu 3:0. Įvarčius nugalėtojai mušė nuo 70 min., du kartus vėl pasižymėjo „Arsenal“ naujokas Alexis Sanchezas. Dar vieną įvartį pelnė kitas Londono ekipos naujokas - krašto gynėjas Calumas Chambersas.

Antroje vietoje ir toliau tvirtai žengia sezono išsišokėlis „Southampton“ klubas. „Southampton“ futbolininkai svečiuose rezultatu 1:0 nugalėjo „Hull City“ komandą.

„Newcastle United“ 1-0 „Liverpool“

74' [1-0] Ayoze Perez

„Chelsea“ 2-1 „Queens Park Rangers“

32' [1-0] Oscar
62' [1-1] Charlie Austin
76' [2-1] Eden Hazard (iš 11 m baudinio)

„Arsenal“ 3-0 „Burnley“

70' [1-0] Alexis Sanchez
72' [2-0] Calum Chambers
90' [3-0] Alexis Sanchez

„Hull City“ 0-1 „Southampton“

3' [0-1] Victor Wanyama

„Everton“ 0-0 „Swansea City“

72' Jonjo Shelvey („Swansea City“) - parodyta raudona kortelė

„Leicester City“ 0-1 „West Bromwich Albion“

47' [0-1] Esteban Cambiasso (į savus vartus)

„Stoke City“ 2-2 „West Ham United“

33' [1-0] Victor Moses
56' [2-0] Mame Biram Diouf
60' [2-1] Enner Valencia
73' [2-2] Stewart Downing