Santykį dvikovos pabaigoje sušvelnino Pierre'as-Michelis Lasogga.

Mačo pabaigoje į aikštę įsiveržė Hamburgo ekipos fanas, kuris savo šaliku užvežė F. Ribery per veidą. Chuliganą po to sulaikė ir išvedė stadiono apsauga.

Kitose rungtynėse tarp skirtingų lygų atstovų pergales šventė aukštesnio meistriškumo komandos.

Arvydo Novikovo atstovaujamas Auės „Erzgebirge“ klubas, rungtyniaujantis antroje pagal pajėgumą šalies lygoje nesugebėjo patekti į turnyro aštuntfinalį.

Šešioliktfinalio susitikime Auės futbolininkai svečiuose po pratęsimo 1:3 (1:0, 1:1,) nusileido kitai tame pačiame divizione žaidžiančiai „RB Leipzig“ ekipai. Pagrindinėje sudėtyje rungtynes pradėjęs lietuvis vietą aikštėje 90-ą minutę užleido Thorstenui Schulzui.

Svečiai pirmavo po to, kai pirmame kėlinyje Lukas Klostermannas (20 min.) pasiuntė kamuolį į savo vartus, tačiau jau per teisėjo kompensuotą laiką Yussufas Poulsenas (90+1 min.) išlygino rezultatą, o per pratęsimą po įvartį į svečių vartus įmušė Dominikas Kaiseris (98 min. iš 11 m baudinio) ir Terrence'as Boydas (108 min.).

Rezultatas:

„Hamburg“ (B) 1 - 3 Miuncheno „Bayern“ (B)***

7' Robert Lewandowski [0 - 1]
44' David Alaba [0 - 2]
53' Franck Ribery [0 - 3]
85' Pierre-Michel Lasogga [1 - 3]

Kiti rezultatai:

„Magdeburg“ (IV) 2 - 3 Leverkūzeno „Bayer“ (B)*** - po 11 metrų baudinių serijos;

„Munich 1860“ (I) 2 - 5 „Freiburg“ (B)***;

„RB Leipzig“ (II)*** 3 - 1 „Aue“ (II), - po pratęsimo;

„Wurzburger Kickers“ (IV) 0 - 1 „Braunschweig“ (II)***;

Frankfurto „Eintracht“ 1 - 2 Moenchengladbacho „Borussia“ (B)***;

„Hoffenheim“ (B)*** 5 - 1 „Frankfurt“ (II);

„Wolfsburg“ (B)*** 4 - 1 „Heidenheim“ (II).