Katalonų gretose oficialiai debiutavo brangiausias ekipos vasaros pirkinys Luisas Suarezas. Būtent po urugvajiečio perdavimo jau 4-ą minutę kamuolį į vartus pasiuntė Neymaras.

Po pusvalandžio Gerardas Pique griūdamas baudos aikštelėje kamuolį sustabdė ranka ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Jį sėkmingai realizavęs Cristiano Ronaldo ne tik pelnė savo 16 įvartį šiame sezone, bet ir nutraukė įspūdingą Claudio Bravo „sausų“ minučių rekordą. Dar nė vienam Ispanijos pirmenybių vartininkui per 8 pirmus turus nebuvo pavykę nepraleisti nė vieno įvarčio.

Antro kėlinio pradžioje priekyje jau atsidūrė „Real“ klubas – po kampinio įvartį galva įmušė gynėjas Pepe. Netrukus „Santiago Bernabeu“ stadione susirinkę sirgaliai ošė – šeimininkų pranašumą padvigubino tikslus Karimo Benzemos smūgis.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė apie pirmąjį „Barcelonos“ pralaimėjimą ir septintą „Karališkojo“ klubo pergalę.

Verta pažymėti, kad šioje dvikovoje C. Ancelotti negalėjo remtis trimis savo žaidėjais: Fabio Coentrao, ilgalaikę traumą vis dar besigydančiu Jese Rodriguezu ir komandos lyderiu Garethu Bale.

„Real“ 3 - 1 „Barcelona“
4' [0 - 1] Neymar
35' [1 - 1] Cristiano Ronaldo (iš 11 metrų baudinio)
50' [2 - 1] Pepe
61' [3 - 1] Karim Benzema

„Almeria“ 0 - 1 „Athletic“
56' [0 - 1] Xabier Etxeita

„Valencia“ 3 - 1 „Elche“
12' [1 - 0] Shkodran Mustafi
17' [2 - 0] Daniel Parejo
64' [3 - 0] David Lomban (į savus vartus)
90+3' [3 - 1] Jonathas

„Cordoba“ 1 - 1 „Real Sociedad“
22' [0 - 1] Inigo Martinez
87' [1 - 1] Xisco

„Eibar“ 1 - 1 „Granada“
8' [0 - 1] Allan Nyom
37' [1 - 1] Eneko Boveda Altube