„Nevėžis“ iki 82 minutės pirmavo 1:0, tačiau tada rezultatą galva išlygino Danielis Gunevičius.

Uteniškiai nenurimo ir 92 min. po kampinio aukščiausiai visų iššoko 39-erių metų veteranas Egidijus Varnas, kuris tiksliu smūgiu išvedė svečius į priekį. Dar po minutės pasižymėjo ir „Utenio“ pergalę užtvirtino Povilas Lukšys.

Trečią vietas trylikos komandų turnyre su 55 taškais užima Kauno „Stumbras“.

13.Panevėžio „Baltija“28222424:1105

Panevėžio „Baltijai“ ir „Palangai“ skirtos 3 taškų nuobaudos dėl laiku neįgyvendintų licencijavimo reikalavimų.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)