Ekvadoro futbolininkai 5:1 (3:1) sutriuškino Salvadorą. Po du įvarčius pelnė Joao Plata ir Enneras Valencia, vieną įmušė Cristianas Penilla.

Kitame mače Peru 1:0 (1:0) laimėjo prieš Gvatemalą, o pergalingą įvartį 35-ą minutę pasiekė Carlosas Antonio Ascuesas Avila.

Čilės ir Bolivijos rinktinių dvikova baigėsi taikiai 2:2 (1:1). Čilietis Arturo Vidalis 90-ą minutę realizavo 11 metrų baudinį ir spėjo išplėšti lygiąsias.

Lygiosiomis 1:1 (1:0) sužaidė ir JAV rinktinė, kuri nesugebėjo įveikti Hondūro. Amerikiečiai pirmavo 10-ą minutę po Jozy Altidore'o smūgio, tačiau santykį 86-ą minutę išlygino Maynoras Figueroa.

Čilė 2 – 2 Bolivija

14‘ Carlos Saucedo [0 – 1]
42‘ Charles Aranguiz [1 – 1]
51‘ Carlos Saucedo [1 – 2]
90‘ Arturo Vidal [2 – 2] (iš 11 metrų baudinio)