Sostinės komanda buvo laikyta favorite rungtynėse prieš Jonavos „Lietavą“, tačiau svečiai pademonstravo ypatingą kovingumą. Mantas Makutunovičius pelnė ankstyvą įvartį šeimininkams, po kurio „Lietava" ėmė žaisti apdairiau gynyboje ir dažniau išbėgti į puolimą.

Antrą kėlinį jonaviškiai pradėjo MRU vartų šturmu, po kurio rezultatas nepakito tik dėl Povilo Valinčiaus meistriškumo ginant vartus. Vilniečiai atidavė iniciatyvą svečiams ir, kiek neįprastai, atliko daug klaidų. „Lietava“ kėlė grėsmę varžovams iki rungtynių pabaigos, kai po keitimo pasirodęs Justinas Baltrimavičius atidavė rezultatyvų perdavimą Gajui Kulbiui. Užtikrinčiau sužaidę savo aikštės pusėje, MRU futbolininkai šventė pergalę 2:0 ir 3 taškais atitrūko lenktynėse dėl I lygos aukso.

31 turo rungtynės Utenoje sėkmingai susiklostė šeimininkams. Kazlų Rūdos „Šilas" jau 6-ą minutę uždirbo 11 m baudinį, tačiau „Utenio“ vartų sargas Ignas Plūkas atrėmė smūgį. Įpusėjus pirmam kėliniui iniciatyvą perėmė „Utenis“ ir įsiveržė į priekį po Povilo Lukšio tikslaus smūgio galva. Situaciją svečiams komplikavo Antono Naumovo ir Vitalijaus Kavaliausko įvarčiai kėlinio pabaigoje.

Po pertraukos „Šilas“ padidino apsukas puolime ir vėl pelnė teisę smūgiuoti nuo 11 metrų baudinio žymos - šįsyk Andrius Urbšys baudinį realizavo. Per likusį laiką „Utenis“ sėkmingai gynėsi, o galutinį rezultatą 4:1 įtvirtino Žilvinas Banys.

Skirtingi „Šilutės“ ir „Palangos“ pergalių scenarijai

Dėl 9 - 14 vietų kovojusios komandos baigė sezoną, o paskutinėse savo rungtynėse pergales šventė „Šilutės“ (30 tšk.) ir „Palangos“ (19 tšk.) klubai.

Pamario klubas aistruolius nudžiugino įspūdinga įvarčių fiesta ir pergale 9:2 prieš pirmenybių autsaiderę Panevėžio „Baltiją“. Darius Paldauskis, Aurimas Skurdelis ir Deividas Lukošius išsiskyrė dubliais, o 11 metrų baudinį realizavo „Šilutės“ vartininkas Liudvikas Valius.

Panevėžyje į paskutinę dvikovą šiemet stojo Radviliškio „Lokomotyvas“ ir „Palanga“. Rungtynes 1:0 laimėjo palangiškiai - vienintelį rungtynių įvartį nuo 11 metrų žymos pelnė Andrius Paulauskas.