Čilės futbolininkai be vargo rezultatu 3:0 nugalėjo Peru komandą, kuri net 50 minučių žaidė turėdama vienu žaidėju mažiau. Čiliečių gretose dubliu pasižymėjo Eduardo Vargasas, vieną tikslų smūgį pridėjo Gary Medelis.

Kitoje Pietų Amerikos šalių akistatoje Kolumbija tokiu pačiu rezultatu 3:0 įveikė Salvadoro futbolininkus. Pirmą mačo įvartį pelnė naujasis „Manchester United“ klubo puolėjas Radamelis Falcao, o antro kėlinio pradžioje du greitus įvarčius pridėjo Carlosas Bocca.

Paskutinėje dvikovoje tarp pasaulio čempionate dalyvavusių JAV ir Ekvadoro komandų užfiksuotos lygiosios 1:1. Nors amerikiečiai po tikslaus Mikkelio Diskerudo smūgio jau 5-ą minutę išsiveržė į priekį, paskutinėmis mačo minutėmis savo šaliai lygiąsias padovanojo Ekvadoro rinktinės lyderis Enneras Valencia.

Čilė 3 - 0 Peru
21' Paolo Guerrero (Peru) nerealizavo 11 metrų baudinio
28' [1 - 0] Eduardo Vargas
35' [2 - 0] Gary Medel
40' Paulo Cruzado (Peru) gavo raudoną kortelę
54' [3 - 0] Eduardo Vargas

JAV 1 - 1 Ekvadoras
5' [1 - 0] Mikkel Diskerud
88' [1 - 1] Enner Valencia

Kolumbija 3 - 0 Salvadoras
8' [1 - 0] Radamel Falcao
49' [2 - 0] Carlos Bacca
52' [3 - 0] Carlos Bacca