Beje, latvių rungtynių antras kėlinys buvo pratęstas net 9 min.

Kitoje šios grupės dvikovoje Olandija savo aikštėje jėgas išbandė su Kazachstanu ir sunkiai įveikė varžovus 3:1 (0:1). Olandai po pirmo kėlinio buvo atsilikę 0:1, o galutinai perėmė iniciatyvą tik tada, kai priešininkai liko žaisti dešimtyje.

Olandams įvarčius pasiekė Klaasas-Janas Huntelaaras, Ibrahimas Afellay ir Robinas van Persie iš 11 metrų baudinio.

Trečiame šios grupės mače Turkija namuose 1:2 (1:1) pralaimėjo Čekijai, nors pirma pelnė įvartį.

Islandai ir čekai A grupės lyderiai.

B grupėje buvusio pasaulio čempionato dalyvės Belgija ir Bosnija ir Hercegovina sužaidė skirtingai. Belgai 6:0 (3:0) sutriuškino Andorą, o bosniai su Velso rinktine sužaidė be įvarčių 0:0. Belgams po du įvarčius pelnė Kevinas De Bruyne ir Driesas Martensas. Šioje grupėje Izrealis svečiuose įrodė pranašumą prieš Kiprą 2:1 (2:0).

H grupėje Italija savo žiūrovų akivaizdoje sunkiai laimėjo prieš Azerbaidžaną 2:1. Visus tris įvarčius įmušė italų gynėjas Giorgio Chellini - du į varžovų, o vieną - į savo vartus.

Kroatija svečiuose nugalėjo Bulgariją 1:0, o vienintelį įvartį pelnė Ivica Oličius. Italai ir kroatai su 6 taškais yra H grupės lyderiai. Juos po pergalės prieš Maltą 3:0 (2:0) vejasi Norvegija.

A grupė:

Latvija 0 - 3 Islandija

66' Gylfi Sigurdsson [0 - 1]
77' Aron Gunnarsson [0 - 2]
90' Rurik Gislason [0 - 3]

55' Artiom Rudnev (Latvija) - raudona kortelė

Olandija 3 - 1 Kazachstanas

18' Renat Abdulin [0 - 1]
62' Klaas-Jan Huntelaar [1 - 1]
82' Ibrahim Afellay [2 - 1]
89' Robin van Persie [3 - 1] (iš 11 metrų baudinio)

64' Bauržan Džholčijev (Kazachstanas) - raudona kortelė

Turkija 1 - 2 Čekija

8' Umut Bulut [1 - 0]
16' Tomaš Sivok [1 - 1]
58' Borek Dockal [1 - 2]

Kipras 1 - 2 Izraelis

38' Omer Damari [0 - 1]
45' Tal Ben Haim [0 - 2]
67' Constantinos Makrides [1 - 2]

Velsas 0 - 0 Bosnija ir Hercegovina

Belgija 6 - 0 Andora

31' Kevin De Bruyne [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
35' Kevin De Bruyne [2 - 0]
37' Nacer Chadli [3 - 0]
59' Divock Origi [4 - 0]
65' Dries Mertens [5 - 0]
68' Dries Mertens [6 - 0]

Italija 2 - 1 Azerbaidžanas

44' Giorgio Chiellini [1 - 0]
75' Giorgio Chiellini [1 - 1] (Italija, į savo vartus)
82' Giorgio Chiellini [2 - 1]

Bulgarija 0 - 1 Kroatija

37' Ivica Olič [0 - 1]

Malta 0 - 3 Norvegija

22' Mats Moeller Daehli [0 - 1]
26' Joshua King [0 - 2]
49' Joshua King [0 - 3]