Nors iš pradžių sekėsi ne viskas. Jau 6-ą min. į „Utenio“ vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Nuo įvarčio savo komandą išgelbėjo vartininkas Ignas Plūkas.

Bet vėliau „Utenis“ įrodė, kad yra stipresnis. 29-ą min. pirmą įvartį pelnė Povilas Lukšys. O kėlinio pabaigoje pasižymėjo Antonas Naumovas ir Vitalijus Kavaliauskas.

„Esu patenkintas pirmu kėliniu ir nepatenkintas antru. Nežinau, gal rezultatas, o gal pasitikėjimas savimi padarė mums meškos paslaugą. Nebuvo to, ką kartoju visą laika: koncentruotis ir neatsipalaiduoti“, - po mačo kalbėjo „Utenio“ vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas.

Antrą kėlinį žaidimas buvo lygesnis. Jis ir baigė lygiosiomis – komandos apsikeitė įvarčiais.

„Šiuo metu žaidimo kokybė tikrai nėra tokia svarbi, kaip rezultatas. O jis yra geras – 4:1“, - tikino M. Čepas.

Laimėjęs prieš „Šilą“, „Utenis“ pavijo pirmos lygos lyderius „Stumbrą ir MRU. Tiesa, šiedu klubai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„Atlikome tai, ko iš mūsų buvo tikėtasi. Kokybiškai padarėme savo darbą ir iškovojome tris reikalingus taškus. Ir sugrįžome į kovą dėl pirmos vietos“, - įsitikinęs M. Čepas.

Utenos „Utenis“ – Kazlų Rūdos „Šilas“ 4:1 (3:0).

„Utenis“: I. Plūkas, L. Savastas, Ž. Banys (81 min. A. Breivė), A. Naumovas (65 min. M. Krasnovskis), G. Zagurskas, V. Kavaliauskas (76 min. E. Daraškevičius), V. Jeriomenka, D. Gunevičius, L. Artimavičius, D. Gordejus (54 min. A. Tručinskas), P. Lukšys (68 min. E. Varnas).

„Šilas“: M. Ragauskas (46 min. T. Zavickas), D. Cibulskas, A. Veikutis, H. Serbenta, A. Tamaliūnas (66 min. M. Dominauskas), A. Urbšys, R. Macežinskas, A. Sanajevas (74 min. D. Plečkaitis), M. Samusiovas, E. Utyra, G. Urba.

Įvarčiai: 29 min. P. Lukšys (1:0), 41 min. A. Naumovas (2:0), 45 min. V. Kavaliauskas (3:0), 49 min. A. Urbšys (11 m. 3:1), 62 min. Ž. Banys (4:1).

Įspėti: A. Naumovas, P. Lukšys, D. Gordejus; R. Macežinskas, A. Veikutis, D. Cibulskas, D. Plečkaitis.