C grupėje staigmeną pateikė Slovakija 2:1 nugalėjusi Ispaniją. Slovakams įvarčius pelnė Jurajus Kučka 17-ą ir Miroslav Stochas 87-ą minutėmis. 82-ą minutę ispanui Alcacerui Paco buvo pavykę santykį išlyginti.

Kituose grupės susitikimuose Ukrainos komanda svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo Baltarusiją, o Makedonija tik per teisėjo kompensuotą laiką 3:2 (1:2) palaužė Liuksemburgo ekipos pasipriešinimą.

G grupėje Švedija ir Rusija sužaidė lygiosiomis 1:1, o Austrija svečiuose 2:1 įveikė Moldovą, nors rungtynių pabaigą žaidė dešimtyje.
Juodkalnijos komanda savo aikštėje nesugebėjo palaužti Lichtenšteino ekipos gynybos - lygiosios 0:0.

E grupė:

Anglija 5 - 0 San Marinas

25' Phil Jagielka [1 - 0]
43' wayne Rooney [2 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
49' Danny Welbeck [3 - 0]
72' Andros Townsend [4 - 0]
78' Alessandro Della Valle [5 - 0] (San marinas, į savo vartus)

Slovėnija 1 - 0 Šveicarija

79' Milivoje Novakovič [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)

Slovakija 2 - 1 Ispanija

17' Juraj Kučka [1 - 0]
82' Alcacer Paco [1 - 1]
87' Miroslav Stoch [2 - 1]

Baltarusija 0 - 2 Ukraina

82' Aleksandr Martynovič [0 - 1] (Baltarusija, į savo vartus)
90+3' Serhyj Sydorčiuk [0 - 2]

Makedonija 3 - 2 Liuksemburgas

20' Aleksandar Trajkovski [1 - 0]
39' Stefano Bensi [1 - 1]
44' David Turpel [1 - 2]
66' Adis Jahovič [2 - 2] (iš 11 metrų baudinio)
90+2' Besart Abdurahimi [3 - 2]

Švedija 1 - 1 Rusija

10' Aleksandr Kokorin [0 - 1]
49' Ola Toivonen [1 - 1]

13' Sebastian Larsson (Švedija) - nerealizavo 11 metrų baudinio

Lichtenšteinas 0 - 0 Juodkalnija

Moldova 1 - 2 Austrija

12' David Alaba [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
27' Aleksandr Dedov [1 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
51' Marc Janko [1 - 2]

82' Marc Janko (Austrija) - raudona kortelė

6.Moldova20021:40

Prancūzijoje vyksiančiame 2016 metų Europos futbolo pirmenybių finalo etape pirmą kartą dalyvaus 24 rinktinės, o turnyro šeimininkė atleista nuo atrankos varžybų. Dėl likusių 23 kelialapių kovoja 53 Senojo žemyno komandos, suskirstytos į devynias atrankos grupes.

Dvi geriausios grupių komandos ir sėkmingiausiai pasirodžiusi tarp trečioje pozicijoje likusių ekipų iš karto pateks į finalo UEFA Euro 2016 (birželio 10 - liepos 10 d.) futbolo čempionato etapą. Dėl likusių keturių vietų atkrintamose varžybose kovos aštuonios trečias vietas grupėse užėmusios rinktinės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)