Aikštės šeimininkams viskas prasidėjo gerai. 26-ą min. po Andrea Pirlo baudos smūgio „Roma“ gynėjas Maiconas sužaidė ranka ir į „amžinojo miesto“ ekipos vartus buvo skirtas 11 m baudinys. „Bianconeri“ į priekį išvedė jį realizavęs Carlosas Tevezas.

Vis dėlto, vos po penkių minučių smūgis nuo 11 m žymos buvo atliktas jau prie kitų vartų. Rezultatą išlygino italų futbolo legenda Francesco Totti.

Vėliau žaidimas kurį laiką vyko ramiau. Vis dėlto, pačioje pirmo kėlinio pabaigoje komandos sugebėjo įvarčiais apsikeisti dar kartą. Pirmasis svečiams pranašumą suteikė Juanas Manuelis Iturbe, tačiau iškart po to Carlosas Tevezas realizavo dar vieną 11 m baudinį.

Antrasis kėlinys sirgaliams įvarčių gausa džiaugtis neleido, bet taip pat buvo kupinas įvykių. 86-ąją minutę pergalingą įvartį iš baudos aikštelės prieigų pelnė „Senosios senjoros“ gynėjas Leonardo Bonucci.

Po dar kelių atakų aikštėje įvyko susistumdymas. Po Alvaro Morata pražangos prieš Kostą Manolą teisėjui teko parodyti raudoną kortelę abiem futbolininkams, o aikštėje kilo masinis susistumdymas.

Beje, dar pirmo kėlinio viduryje raudoną kortelę prieš save išvydo ir svečių vyriausiasis treneris Rudi Garcia, nuo atsarginių suolo pasiųstas į tribūnas.

„Juventus“ po pergalės nuo pernykščių vicečempionų atitrūko trimis taškais.

Turino „Juventus“ 3 – 2 AS „Roma“

27' [1-0] Carlos Tevez (iš 11 m baudinio)
32' [1-1] Francesco Totti (iš 11 m baudinio)
44' [1-2] Juan Manuel Iturbe
45' [2-2] Carlos Tevez (iš 11 m baudinio)
86' [3-2] Leonardo Bonucci

89' Alvaro Morata („Juventus“) ir Kostas Manolas (AS „Roma“) pašalinti iš aikštės

„Lazio“ 3 – 2 „Sassuolo“

9' [1–0] Stefano Mauri
25' [2–0] Filip Djordjevič
26' [2–1] Domenico Berardi
35' [3–1] Antonio Candreva
50' [3–2] Domenico Berardi (iš 11 m baudinio)

49' Lorik Cana („Lazio“) – parodyta raudona kortelė
61' Federico Peluso („Sassuolo“) – parodyta raudona kortelė

„Empoli“ 3-0 „Palermo“

4' [1-0] Massimo Maccarone
34' [2-0] Lorenzo Tonelli
64' [3-0] Manuel Pucciarelli

„Parma“ 1–2 „Genoa“

53' [0–1] Diego Perotti
66' [1–1] Massimo Coda
90' [1–2] Alessandro Matri

55' Facundo Sebastian Roncaglia („Genoa“) – parodyta raudona kortelė

Udinės „Udinese“ 1–1 „Cesena“

62' [1–0] Bruno Fernandes
90' [1–1] Emmanuel Cascione (iš 11 m baudinio)

Genujos „Sampdoria“ 1–0 Bergamo „Atalanta“

35' [1–0] Manolo Gabbiadini

Florencijos „Fiorentina“ 30 Milano „Inter“

7' [1–0] Khouma Babacar
19' [2–0] Juan Cuadrado
76' [3–0] Nenad Tomovic

„SSC Napoli“ 21 „Torino“

14' [0–1] Fabio Quagliarella
55' [1–1] Lorenzo Insigne
72' [2–1] Jose Maria Callejon