„Šilo“ futbolininkai svečiuose 4:0 (2:0) sutriuškino Vilniaus rajono „Mostiškes“ iš mėgėjų SFL pirmenybių ir pateko į ketvirtfinalį.

Šeštą vietą I lygoje užimantis „Šilas“ nuo susitikimo pradžios demonstravo pasitikėjimą savo jėgomis ir vertė šeimininkus plušėti gynyboje. Pirmasis įvartis krito 16 minutę po to, kai Aurimas Tamaliūnas atliko rezultatyvų perdavimą Mantui Samusiovui. Netrukus Ramūnas Mačežinskas padvigubino „Šilo“ persvarą.

Didžiausia turnyro staigmena tapusių „Mostiškių“ šansai išsigelbėti tapo minimalūs po Haroldo Serbentos įvarčio antro kėlinio pradžioje. Galiausiai triuškinamą „Šilo“ pergalę įtvirtino Ramūno Mačežinsko dublis – 4:0.

Primename, kad prieš tai Kazlų Rūdos atstovai po pratęsimo 3:2 eliminavo vienus A lygos lyderių „Trakus“.

Visų LFF taurės aštuntfinalio rungtynių rezultatai:

Vilniaus rajono „Mostiškės“ (SFL, B2)* 0 – 4 Kazlų Rūdos „Šilas“ (I)*

Vilniaus „Prelegentai“ (III)* 1 – 0 Gargždų „Banga“ (A)
69' [1 – 0] Marius Babravičius

Vilniaus „Žalgiris“ (A)* 3 – 0 Panevėžio „Ekranas“ (A)
55' [1 – 0] Andrius Velička
73' [2 – 0] Linas Pilibaitis
79' [3 – 0] Mantas Kuklys

Kauno „Spyris“ (I)* 7 – 6 „Šiauliai“ (A), po 11 m baudinių serijos

„Klaipėdos granitas“ (A)* 2 – 0 Pakruojo „Kruoja“ (A)
22' [1 – 0] Rytis Pilotas
41' [2 – 0] Rytis Pilotas

FK TAIP (III) 1 – 3 Klaipėdos „Atlantas“ (A)*
7' [1 – 0] Andžej Vilkickij
14' [1 – 1] Lukas Baranauskas
97' [1 – 2] Donatas Navikas
110' [1 – 3] Rokas Krušnauskas

Vilniaus MRU (I) 0 – 2 Marijampolės „Sūduva“ (A)*
26' [0 – 1] Maximiliano Ugge
86' [0 – 2] Mindaugas Grigaravičius

Kauno „Hegelmann Litauen“ (III) 0 – 3 Alytaus „Dainava“ (A)*
47' [0 – 1] Kęstutis Balčiūnas (11 m)
80' [0 – 2] Kęstutis Balčiūnas
83' [0 – 3] Kęstutis Balčiūnas

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)