Savo charakterį parodė FC „Basel“ žaidėjai, kurie pirmame ture net 1:5 buvo pažeminti Madrido „Real“ klubo. Šveicarai atsigavo ir šį kartą namuose 1:0 (0:0) įveikė FC „Liverpool“ atstovus bei B grupėje susilygino su jais pagal taškus.

Šeimininkams pergalę atnešė tikslus Marco Strellerio smūgis 52 minutę.

Su problemomis susidūrė ir „Real“ žvaigždės. Ispanai svečiuose nuo 6 min. atsilikinėjo prieš Razgrado „Ludogorec“ ekipą, tačiau sugebėjo atsitiesti ir išplėšti pergalę 2:1 (1:1).

Tiesa, tam jiems prireikė net dviejų 11 metrų baudinių (pirmo Cristiano Ronaldo nerealizavo) ir Karimo Benzemos įvarčio 77 min.

Kitas Madrido klubas „Atletico“ savo stadione 1:0 (0:0) palaužė neįprasta salotinės spalvos apranga žaidusią Turino „Juventus“ komandą. Šeimininkų didvyriu tapo Arda Turanas, pasižymėjęs 75 min.

Antroje A grupės akistatoje netikėtą pergalę iškovojo švedų „Malmo FF“, kuris 2:0 (1:0) pranoko Pirėjo „Olympiakos“. Abu įvarčius 42 ir 82 min. įmušė puolėjas Markusas Rosenbergas.

Įdomu, kad po šio turo visos keturios A grupės ekipos yra surinkusios po 3 taškus.

Kur kas viskas aiškiau D grupėje, kurioje lyderių pozicijas užėmė Dortmundo „Borussia“ ir Londono „Arsenal“. Vokiečiai išvykoje 3:0 (1:0) parklupdė Briuselio „Anderlecht“ kolektyvą, o anglai „Emirates“ stadione 4:1 (3:0) nepasigailėjo Stmbulo „Galatasaray“ iš Turkijos.

Labiausiai turkus skriaudė Danny Welbeck, atlikęs „hat-tricką“.

Beje, 37 min. mačas Londone trumpam buvo sustabdytas, nes į aikštę iš turkų tribūnos atskriejo keli deglai.

Rungtynės:

A grupė

Madrido „Atletico“ 1 – 0 Turino „Juventus“
75' [1 – 0] Arda Turan

„Malmo FF“ 2 – 0 Pirėjo „Olympiakos“
42' [1 – 0] Markus Rosenberg
82' [2 – 0] Markus Rosenberg

1.Atletico21013:33
2.Juventus21012:13
3.Malmo21012:23
4.Olympiakos21013:43

B grupė

FC „Basel“ 1 – 0 FC „Liverpool“
52' [1 – 0] Marco Streller

Razgrado „Ludogorec“ 1 – 2 Madrido „Real“
6' [1 – 0] Marcelinho
25' [1 – 1] Cristiano Ronaldo (11 m)
77' [1 – 2] Karim Benzema

11' Cristiano Ronaldo („Real“) nerealizavo 11 m baudinio

Lėverkuzeno „Bayer“ 3 – 1 Lisabonos „Benfica“
25' [1 – 0] Stefan Kiessling
34' [2 – 0] Heung-Min Son
62' [2 – 1] Eduardo Salvio
64' [3 – 1] Hakan Calhanoglu (11 m)

1.Zenit21102:04
1.AS Monaco21101:04
3.Bayer 0421013:23
4.Benfica20021:50

D grupė

Briuselio „Anderlecht“ 0 – 3 Dortmundo „Borussia“
3' [0 – 1] Ciro Immobile
69' [0 – 2] Adrian Ramos
79' [0 – 3] Adrian Ramos

Londono „Arsenal“ 4 – 1 Stambulo „Galatasaray“
22' [1 – 0] Danny Welbeck
30' [2 – 0] Danny Welbeck
41' [3 – 0] Alexis Sanchez
52' [4 – 0] Danny Welbeck
63' [4 – 1] Burak Yilmaz

60' Wojciech Szczesny („Arsenal“) parodyta raudona kortelė