Šeimininkus jau 10-ą mačo minutę į priekį išvedė Joelis Matipas, o po trylikos minučių persvarą padvigubino tikslus Erico Maximo Choupo-Motingo smūgis.

Nors „Borussia“ ekipai įvartį jau po trijų minučių pelnė Pierre-Emerickas Aubameyangas, per likusį įvartį rezultatas nepakito.

Tuo tarpu čempionų titulą ginantys Miuncheno „Bayern“ futbolininkai svečiuose 2:0 įveikė „Koln“ komandą.

Kartą kamuolį į vartus pasiuntė Mario Goetze, o antrą įsimušė šeimininkų žaidėjas Danielis Halfaras.

„Koln“ 0 - 2 „Bayern“
19' [0 - 1] Mario Goetze
66' [0 - 2] Daniel Halfar (į savus vartus)

„Freiburg“ 0 - 0 „Bayer“
28' Emir Spahič („Bayer“) gavo raudoną kortelę
79' Pavel Krmas („Freiburg“) gavo raudoną kortelę

„Paderborn“ 1 - 2 „Borussia“ M.
8' [0 - 1] Patrick Herrmann
14' [0 - 2] Raffael
70' [1 - 2] Jens Wemmer

„Schalke“ 2 - 1 „Borussia“ D.
10' [1 - 0] Joel Matip
23' [2 - 0] Eric Maxim Choupo-Moting
26' [2 - 1] Pierre-Emerick Aubameyang

„Stuttgart“ 1 - 0 „Hannover“
69' [1 - 0] Daniel Schwaab

„Wolfsburg“ 2 - 1 „Werder“
15' [1 - 0] Ricardo Rodriguez
37' [1 - 1] Marnon-Thomas Busch
57' [2 - 1] Ivica Olič

Prancūzijoje – čempiono prarasti taškai

Prancūzijos čempiono titulą ginantis „Paris Saint Germain“ klubas ir toliau barsto taškus. Aštunto turo rungtynėse sostinės ekipa sužaidė 1:1 su „Toulouse“ futbolininkais. Tai buvo jau penktos PSG klubo lygiosios šiame sezone.

Tuo tarpu abi savo žvaigždes (Radamelį Falcao ir Jamesą Rodriguezą) praradusi „Monaco“ komanda savų žiūrovų akivaizdoje 0:1 nusileido „Nice“ klubui ir patyrė jau ketvirtą pralaimėjimą.

„Monaco“ 0 - 1 „Nice“
7' [0 - 1] Carlos Eduardo

„Toulouse“ 1 - 1 „Paris Saint Germain“
8' [1 - 0] Wissam Ben Yedder
33' [1 - 1] Jean-Christophe Bahebeck

„Lille“ 1 - 0 „Bastia“
39' [1 - 0] Divock Origi

„Lorient“ 0 - 2 „Evian“
2' [0 - 1] Djakaridja Kone
80' [0 - 2] Cedric Barbosa
90+2' Walib Mesloub („Lorient“) gavo raudoną kortelę

„Metz“ 3 - 0 „Reims“
50' [1 - 0] Juan Falcon
64' Chris Mavinga („Reims“) gavo raudoną kortelę
71' [2 - 0] Ahmed Kashi
88' Mads Albaek („Reims“) gavo raudoną kortelę
90+2' [3 - 0] Juan Falcon

„Montpellier“ 2 - 1 „Guingamp“
48' [1 - 0] Souleymane Camara
83' [1 - 1] Claudio Beauvue
88' [2 - 1] Victor Hugo Montano
89' Mamadou Samassa („Guingamp“) gavo raudoną kortelę

Italijoje – nesunkios favoričių pergalės

Italijos „Seria A“ futbolo pirmenybėse sužaisti du penkto turi susitikimai. Nesunkias pergales iškovojo čempionato lyderės Turino „Juventus“ ir „Roma“ komandos.

„Roma“ 2 - 0 „Verona“
75' [1 - 0] Alessandro Florenzi
86' [2 - 0] Mattia Destro

„Atalanta“ 0 - 3 „Juventus“
35' [0 - 1] Carlos Tevez
59' German Denis („Atalanta“) nerealizavo 11 metrų baudinio
59' [0 - 2] Carlos Tevez
83' [0 - 3] Alvaro Morata