Itin kovingame ir atkakliame pirmajame kėlinyje daug aktyvesni buvo šeimininkai, tačiau „Everton“ gynėjai ir vartininkas pirmas 45-ias minutes sugebėjo atsilaikyti.

Po pertraukos kamuolys galiausiai buvo pasiųstas į svečių vartus. „Liverpool“ komandą į priekį išvedė puikiai baudos smūgį atlikęs kapitonas Stevenas Gerrardas.

Vis tik per teisėjo pridėtą laiką Philas Jagielka galingu tolimu smūgiu išplėšė „Everton“ ekipai tašką.

Kitose rungtynėse vienvaldis čempionato lyderis Londono „Chelsea“ klubas savų žiūrovų akivaizdoje 3:0 (1:0) nugalėjo „Aston Villa“ futbolininkus.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Oscaras, rezultatyviausias lygos žaidėjas Diego Costa ir Willianas.

„Liverpool“ 1 - 1 „Everton“
65' [1 - 0] Steven Gerrard
90+2' [1 - 1] Phil Jagielka

„Chelsea“ 3 - 0 „Aston Villa“
7' [1 - 0] Oscar
59' [2 - 0] Diego Costa
79' [3 - 0] Willian

„Crystal Palace“ 2 - 0 „Leicester City“
51' [1 - 0] Fraizer Campbell
55' [2 - 0] Mile Jedinak

„Hull City“ 2 - 4 „Manchester City“
7' [0 - 1] Sergio Aguero
11' [0 - 2] Edin Džeko
21' [1 - 2] Eliaquim Mangala (į savus vartus)
32' [2 - 2] Abel Hernandez (iš 11 metrų baudinio)
68' [2 - 3] Edin Džeko
87' [2 - 4] Frank Lampard

„Manchester United“ 2 - 1 „West Ham United“
5' [1 - 0] Wayne Rooney
22' [2 - 0] Robin van Persie
37' [2 - 1] Diafra Sakho
60' Wayne Rooney („Man United“) gavo raudoną kortelę

„Southampton“ 2 - 1 „Queens Park Rangers“
55' [1 - 0] Ryan Bertrand
66' [1 - 1] Charlie Austin
68' [2 - 1] Graziano Pelle

„Sunderland 0 - 0 „Swansea City“
81' Angel Rangel („Swansea“) gavo raudoną kortelę

„Arsenal“ 1 - 1 „Tottenham Hotspur“
56' [0 - 1] Nacer Chadli
74' [1 - 1] Alex Oxlade-Chamberlain