Šeimininkų sirgaliai džiūgauti galėjo jau 10-ą susitikimo minutę. Po Nerijaus Mačiulio perdavimo Valdas Pocevičius galva numetė kamuolį link vartų, kur link jo suskubęs Robertas Vėževičius išvedė komandą į priekį.

Po penkių minučių rezultatą padvigubino Ričardas Beniušis. Pasinaudojęs šiauliečių gynėjo klaida, „Kruojos“ kapitonas atsidūrė vienas prieš vartus ir be didesnių sunkumų pergudravo vartininką.

Dėl traumos rungtynių tęsti nebegalėjo ir vos po 18 minučių buvo pakeistas „Šiaulių“ komandos kapitonas Edvinas Jasaitis.

33-ią minutę Tautvydas Eliošius perėmė kamuolį aikštės viduryje ir tiksliai vieną prieš vartus dešiniu kraštu išvedė R. Beniušį. Šio smūgis į tolimą vartų kampą greičiausiai būtų buvęs netikslus, todėl krisdamas R. Vėževičius įtvirtino įvartį.

Vis tik trijų įvarčių persvara šeimininkai džiaugėsi trumpai. Po minutės „Šiaulių“ ekipa sušvelnino atsilikimą – tikslų tolimą smūgį atliko Jevgenijus Morozas.

Nuo 68-os minutės svečiai žaidė mažumoje, nes traumą patyrė Stjepanas Babičius, o komandos treneris jau buvo išnaudojęs visus tris leistinus keitimus.

Ketvirtą kartą kamuolį į šiauliečių vartus pačioje rungtynių pabaigoje pasiuntė vos devynias minutės ant vejos praleidęs Tomas Birškys.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė apie 16-ą „Kruojos“ pergalę ir 18-ą „Šiaulių“ pralaimėjimą.

Kitose rungtynėse vienvaldis čempionato lyderis Vilniaus „Žalgiris“ Marijampolės ARVI arenoje sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) su vietos „Sūduvos“ futbolininkais.

Pirmame kėlinyje žiūrovai įvarčių neišvydo, o po pertraukos į priekį išsiveržė sostinės komanda. 55-ą minutę kyštelėdamas koją Linas Pilibaitis pakeitė Jakubo Wilko smūgio kryptį ir pasiuntė kamuolį į vartus.

Po dvylikos minučių Tomas Radzinevičius išlygino rezultatą. Puolėjas po perdavimo iš kairės atsidūrė visiškai laisvas prieš vartininką ir susistabdęs kamuolį pasiuntė jį į vartų tinklą.

Žalgiriečiams tai buvo aštuntos, o marijampoliečiams – dešimtos lygiosios šiame sezone.

Pakruojo „Kruoja“ 4 - 1 Šiaulių „Šiauliai“
10' [1 - 0] Robertas Vėževičius
15' [2 - 0] Ričardas Beniušis
33' [3 - 0] Robertas Vėževičius
34' [3 - 1] Jevgenijus Morozas
86' [4 - 1] Tomas Birškys

Marijampolės „Sūduva“ 1 - 1 Vilniaus „Žalgiris“
55' [0 - 1] Linas Pilibaitis
67' [1 - 1] Tomas Radzinevičius