Dvi pergales šiame „Bundesliga“ sezone iškovojęs „Bayern“ klubas antrą kartą sužaidė lygiosiomis ir kol kas su 8 taškais užima ketvirtą turnyro lentelės vietą.

Taip pat po aštuonis taškus turi „Bayern“ ekipą dėl geresnio įvarčio santykio lenkiantys „Paderborn“, „Mainz 05“ ir „Hoffenheim“ futbolininkai. Įdomu, jog visos šios komandos šventė pergales vienodais rezultatais 2:0.

„Paderborn“ tokiu rezultatu namuose palaužė „Hannover 96“ klubą, kuriame ant atsarginių suolo visą mačą sėdėjo Marius Stankevičius. „Hoffenheim“ ekipa išvykoje įveikė „VfB Stuttgart“ futbolininkus. Tuo tarpu paskutinėse šeštadienio rungtynėse „Mainz 05“ savo aikštėje sugebėjo patiesti antradienį puikias rungtynes UEFA Čempionų lygoje su Londono „Arsenal“ komanda sužaidusią Dortmundo „Borussia“ ekipą.

Įnirtingas mūšis, pasibaigęs lygiosiomis 2:2 vyko tarp „Schalke 04“ ir Frankfurto „Eintracht“ komandų. Iki 50 min. komandos mušė įvarčius, o po to futbolininkai vienas po kito buvo šalinami iš aikštės. 61 ir 71 minutėmis iš aikštės buvo išvyti „Schalke 04“ žaidėjai Kevinas-Prince'as Boatengas ir Julianas Draxleris. 85 min. raudoną kortelę prieš save išvydo ir Frankfurto „Eintracht“ futbolininkas Slobodanas Medojevičius.

„Hamburger SV“ 0-0 „Bayern Munich“

„Paderborn“ 2-0 „Hannover 96“

71' [1-0] Elias Kachunga
90' [2-0] Moritz Stoppelkamp

„VfB Stuttgart“ 0-2 „Hoffenheim“

15' [0-1] Anthony Modeste
84' [0-2] Tarik Elyounoussi

„Mainz 05“ 2-0 „Borussia Dortmund“

67' [1-0] Shinji Okazaki
70' Ciro Immobile („Borussia Dortmund“) - nerealizavo 11 m baudinio
74' [2-0] Matthias Ginter (į savus vartus)

„Augsburg“ 4–2 „Werder Bremen“

3' [0–1] Davie Selke
14' [1–1] Daniel Baier
45' [2–1] Paul Verhaegh (iš 11 m baudinio)
56' [2–2] Franco Di Santo (iš 11 m baudinio)
77' [3–2] Tobias Werner
90' [4–2] Tim Matavz

„Schalke 04“ 2–2 „Eintracht Frankfurt“

15' [0–1] Alexander Meier
24' [0–2] Marco Russ
41' [1–2] Eric Maxim Choupo-Moting (iš 11 m baudinio)
50' [2–2] Julian Draxler
61' Kevin-Prince Boateng („Schalke 04“) – parodyta raudona kortelė
71' Julian Draxler („Schalke 04“) – parodyta raudona kortelė
85' Slobodan Medojevič („Eintracht Frankfurt“) – parodyta raudona kortelė