Nors iniciatyva kone viso mačo metu priklausė šeimininkams, jie pergalę išplėšė tik paskutinėmis dvikovos sekundėmis po gražaus Jerome Boatengo įvarčio – 1:0 (0:0).

Kukliai pasirodė ir FC „Barcelona“ futbolininkai, kurie „Camp Nou“ stadione tik 1:0 (1:0) įveikė Nikosijos APOEL ekipą. Beje, vienintelį įvartį katalonams 28 min. po baudos smūgio galva pelnė gynėjas Gerardas Pique.

Du taškus išbarstė Londono „Chelsea“, kuri namuose buvo priversta pasitenkinti lygiosiomis 1:1 (1:0) su Gelzenkircheno „Schalke 04“. Į Cesco Fabregaso įvartį 11 min. antrame kėlinyje atsakė Klaasas Janas Huntelaaras (62 min.).

Tuo metu įvarčių nestigo Romos ir Porto miestuose. AS „Roma“ savo aikštėje 5:1 (4:0) sutriuškino Maskvos CSKA atstovus. Italai sužaidus vos pusvalandį Juano Manuelio Iturbes, Maicono ir dviejų Gervinho įvarčių pirmavo jau 4:0 bei išsklaidė bet kokią intrigą. Paguodos įvartį rusams, kurių fanai prieš susitikimą tribūnose sukėlė neramumus, pavyko pasiekti tik 82 min.

Savo ruožtu „Porto“ net 6:0 (3:0) nuskriaudė Borisovo BATE kolektyvą. Portugalams tris įvarčius pelnė Alžyro rinktinės saugas Yasine Brahimi.

Rungtynės:

E grupė

Miuncheno „Bayern“ 1 – 0 „Manchester City“

AS „Roma“ 5 – 1 Maskvos CSKA
6' [1 – 0] Juan Manuel Iturbe
10' [2 – 0] Gervinho
20' [3 – 0] Maicon
31' [4 – 0] Gervinho
50' [5 – 0] Sergej Ignaševič (į savo vartus)
82' [5 – 1] Ahmed Musa

F grupė

Amsterdamo „Ajax“ 1 – 1 „Paris Saint Germain“
14' [0 – 1] Edison Cavani
74' [1 – 1] Lasse Schoene

FC „Barcelona“ 1 – 0 Nikosijos APOEL
28' [1 – 0] Gerard Pique

G grupė

Londono „Chelsea“ 1 – 1 Gelzenkircheno „Schalke 04“
11' [1 – 0] Cesc Fabregas
62' [1 – 1] Klaas Jan Huntelaar

NK „Maribor“ 1 – 1 Lisabonos „Sporting“
80' [0 – 1] Nani
90' [1 – 1] Luka Zahovič

H grupė

Bilbao „Athletic“ 0 – 0 Donecko „Šachtar“

„Porto“ 6 – 0 Borisavo BATE
5' [1 – 0] Yasine Brahimi
32' [2 – 0] Yasine Brahimi
37' [3 – 0] Jackson Martinez
57' [4 – 0] Yasine Brahimi
61' [5 – 0] Adrian
76' [6 – 0] Vincent Aboubakar

* * *

Grupių varžybos baigsis gruodžio 10-ą, o į atkrintamas varžybas pateks po dvi geriausias grupių komandas.

2014-2015 metų sezono UEFA Čempionų lygos nugalėtojas paaiškės ateinančių metų birželio 6-ą dieną Berlyno Olimpiniame stadione, Vokietijoje.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (150)