Pirmasis įvartis krito 28-ą minutę, kuomet tiksliu smūgiu pasižymėjo „Man City“ puolėjas Sergio Aguero.

Po pertraukos Arsene'o Wengero auklėtiniai ne tik išlygino rezultatą, bet ir jį persvėrė savo naudai. Po įvartį pelnė Jackas Wilshere'as ir Alexis Sanchezas.

Vis tik dvikovos pabaigoje svečiai iš Mančesterio pasižymėjo dar sykį. Kamuolį į „Arsenal“ vartus pasiuntęs Martinas Demichelis leido ekipoms pasidalinti po tašką.

Kitose rungtynėse vienvaldis pirmenybių lyderis Londono „Chelsea“ klubas nesunkiai 4:2 (1:1) nugalėjo „Swansea“ futbolininkus.

Pirmasis įvartis krito būtent į „mėlynųjų“ vartus – sau įsimušė gynėjas Johnas Terry. Vis tik po to sekė keturi atsakomieji Jose Mourinho auklėtinių šūviai, iš kurių net trys priklausė Diego Costai, o mačo pabaigoje skirtumą dar šiek tiek sušvelnino Jonjo Shelvey.

Tuo tarpu „Liverpool“ ekipa savų žiūrovų akivaizdoje 0:1 (0:1) pralaimėjo antroje vietoje žengiantiems „Aston Villa“ futbolininkams.

Vienintelį ir pergalingą įvartį 9 minutę įmušė Gabrielis Agbonlahoras.

„Arsenal“ 2 - 2 „Manchester City“
28' [0 - 1] Sergio Aguero
64' [1 - 1] Jack Wilshere
74' [2 - 1] Alexis Sanchez
83' [2 - 2] Martin Demichelis

„Chelsea“ 4 - 2 „Swansea City“
11' [0 - 1] John Terry (į savus vartus)
45' [1 - 1] Diego Costa
56' [2 - 1] Diego Costa
67' [3 - 1] Diego Costa
81' [4 - 1] Loic Remy
86' [4 - 2] Jonjo Shelvey

„Crystal Palace“ 0 - 0 „Burnley“

„Southampton“ 4 - 0 „Newcastle United“
6' [1 - 0] Graziano Pelle
19' [2 - 0] Graziano Pelle
54' [3 - 0] Jack Cork
90+4' [4 - 0] Morgan Schneiderlin

„Stoke City“ 0 - 1 „Leicester City“
64' [0 - 1] Jose Leonardo Ulloa

„Sunderland“ 2 - 2 „Tottenham Hotspur“
2' [0 - 1] Nacer Chadli
3' [1 - 1] Adam Johnson
48' [1 - 2] Christian Eriksen
82' [2 - 2] Harry Kane (į savus vartus)

„West Bromwich Albion“ 0 - 2 „Everton“
2' [0 - 1] Romelu Lukaku
66' [0 - 2] Kevin Mirallas

„Liverpool“ 0 - 1 „Aston Villa“
9' [0 - 1] Gabriel Agbonlahor