Louiso van Gaalo auklėtinių neišgelbėjo ir komandoje debiutavęs argentinietis Angelis di Maria. Iš Madrido „Real“ ekipos už 75 mln. eurų persikėlęs saugas mačą pradėjo „raudonųjų velnių“ starto sudėtyje, bet 70 minutę buvo pakeistas.

Per sužaistus tris susitikimus Mančesterio komanda savo sąskaitoje turi vos 2 taškus. Iki tol ji 1:2 pralaimėjo „Swansea“ klubui ir lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Sunderland“ futbolininkais.

Dar blogiau šio turo mačas susiklostė „Manchester City“ klubui, kuris savų žiūrovų akivaizdoje 0:1 (0:0) nusileido „Stoke City“ ekipai ir patyrė pirmą pralaimėjimą sezoną.

Vienintelį ir pergalingą įvartį į praėjusio sezono čempionų vartus 58-ą minutę įmušė Mame Biramas Dioufas.

„Burnley“ 0 - 0 „Manchester United“

„Manchester City“ 0 - 1 „Stoke City“
58' [0 - 1] Mame Biram Diouf

„Newcastle United“ 3 - 3 „Crystal Palace“
1' [0 - 1] Dwight Gayle
38' [1 - 1] Daryl Janmaat
48' [1 - 2] Jason Puncheon
74' [2 - 2] Rolando Aarons
88' [3 - 2] Mike Williamson
90+5' [3 - 3] Wilfried Zaha

„Queens Park Rangers“ 1 - 0 „Sunderland“
45+2' [1 - 0] Charlie Austin

„Swansea City“ 3 - 0 „West Bromwich Albion“
2' [1 - 0] Nathan Dyer
24' [2 - 0] Wayne Routledge
71' [3 - 0] Nathan Dyer

„West Ham United“ 1 - 3 „Southampton“
27' [1 - 0] Mark Noble
45' [1 - 1] Morgan Schneiderlin
68' [1 - 2] Morgan Schneiderlin
83' [1 - 3] Graziano Pelle

„Everton“ 3 - 6 „Chelsea“
1' [0 - 1] Diego Costa
3' [0 - 2] Branislav Ivanovič
45' [1 - 2] Kevin Mirallas
67' [1 - 3] Seamus Coleman (į savus vartus)
69' [2 - 3] Steven Naismith
74' [2 - 4] Nemanja Matič
76' [3 - 4] Samuel Eto'o
77' [3 - 5] Ramires
90' [3 - 6] Diego Costa