„Manchester United“ išiveržė į priekį 17-ą mačo minutę, kai kamuolį į vartus pasiuntė Juanas Mata. Tačiau 30 minutę šeimininkai „Sunderland“ futbolininkai rezultatą išlygino - kamuolį į vartus galva pasiuntė Jackas Rodwellas.

Kitose rungtynėse triuškinamą pergalę iškovojo Londono „Tottenham Hotspur“ komanda, namuose 4:0 sutrypusi į „Premier“ lygą po metų pertraukos grįžusią Londono „Queens Park Rangers“ ekipą. Dėl geresnio įmuštų ir praleistų įvarčių santykio „Tottenham Hotspur“ aplenkė Londono „Chelsea“ komandą ir pakilo į pirmą vietą.

Du įvarčius įmušė Naceras Chadli, po kartą tiksliai smūgiavo Ericas Dieras ir Emmanuelis Adebayoras.

Hull City“ ir „Stoke City“ mačas baigėsi lygiosiomis 1:1. 14-ąją min. iš aikštės buvo išvarytas šeimininkų gynėjas Jamesas Chesteris, bet „Hull City“ sugebėjo įmušti - 42-ą min. pasižymėjo Nikica Jelavičius. „Stoke City“ išsigelbėjo 83-ą min., kai kamuolį į vartus pasiuntė Ryanas Shawcrossas.

„Sunderland“ 1-1 „Manchester United“

17' [0-1] Juan Mata
30' [1-1] Jack Rodwell

„Tottenham Hotspur“ 4-0 „Queens Park Rangers“

12' [1-0] Nacer Chadli
30' [2-0] Eric Dier
37' [3-0] Nacer Chadli
65' [4-0] Emmanuel Adebayor

„Hull City“ 1-1 „Stoke City“

14' James Chester („Hull City“) parodyta raudona kortelė
42' [1-0] Nikica Jelavic
83' [1-1] Ryan Shawcross