Pirmojo kėlinio pabaigoje Aleixo Vidalis išvedė aikštės šeimininkus į priekį, tačiau antro kėlinio pabaigoje dešimtyje žaidė „šikšnosparniai“ išplėšė lygiąsias.

Bilbao „Athletic“ išvykoje rezultatu 0:1 pralaimėjo „Malaga“ komandai. Dvi raudonas korteles mačo pabaigoje užsidirbę šeimininkai minimalią persvarą sugebėjo išlaikyti.

Kitose rungtynėse „Granada“ futbolininkai po atkaklios kovos rezultatu 2:1 palaužė La Korunjos „Deportivo“ ekipą. Paskutinis šeštadienio mačas tarp „Almeria“ ir Barselonos „Espanyol“ klubų baigėsi lygiosiomis 1:1.

„Sevilla“ 1–1 „Valencia“

44' [1–0] Aleix Vidal Parreu
68' Rodrigo De Paul („Valencia“) parodyta raudona kortelė
88' [1–1] Lucas Alfonso Orban

„Malaga“ 1–0 „Athletic“

35' Luis Alberto („Malaga“) nerealizavo 11 m baudinio
35' [1–0] Luis Alberto
88' Duda („Malaga“) parodyta raudona kortelė
90' Antunes („Malaga“) parodyta raudona kortelė

„Granada“ 2-1 „Deportivo La Coruna“

20' [0-1] Ivan Cavaleiro
55' [1-1] Ruben Rochina
77' [2-1] Jean-Sylvain Babin

„Almeria“ 1-1 „Espanyol“

33' Anaitz Zabala Arbilla („Espanyol“) parodyta raudona kortelė
52' [1-0] Fernando Soriano
90' [1-1] Sergio Garcia