Į „Theatre of Dreams“ vardu vadinamą Mančesterio „Old Trafford“ stadioną „United“ ekipą išvedė naujas režisierius - Olandijos strategas Louisas van Gaalas, tačiau pirmųjų rungtynių rezultatas byloja, jog bėdos raudonojoje Mančesterio futbolo pusėje dar nesibaigė. Praėjusiame „Premier“ lygos sezone nugalėtojos titulą gynusi „Manchester United“ komanda liko tik septintoje vietoje.

"Manchester United" - "Swansea"

Pirmąjį naujojo Anglijos „Premier“ lygos sezono įvartį 28-ą mačo Mančesteryje minutę tolimu tiksliu smūgiu pelnė „Swansea“ atstovaujantis Sung-Yueng Ki. Pirmasis kėlinys ir baigėsi svečiams turint minimalią persvarą.

„Manchester United“ rezultatą išlygino 53-ią min., kai kamuolį į vartus nukreipė šeimininkų kapitonas Wayne‘as Rooney.

Tačiau solidų žaidimą pademonstravusi Velso komanda sugebėjo iš Mančesterio išsivežti visus tris taškus. Rezultatyvų perdavimą pelnant pirmą savo komandos įvartį atlikęs Gylfi Sigurdssonas 72-ą min. sugebėjo nuginkluoti Davidą De Gea ir pats - 2:1 „Swansea City“ naudai.

Paskutinėse šeštadienio rungtynėse Londono „Arsenal“ klubas namuose tik pačioje susitikimo pabaigoje 2:1 palaužė kitą miesto komandą „Crystal Palace“.

35-ąją min. „Crystal Palace“ į priekį išvedė gynėjas Brede's Hangelandas.
Kėlinio pabaigoje „Arsenal“ rezultatą išlygino - pasižymėjo gynėjas Laurentas Koscielny.

Mačo pabaigoje jau per teisėjo pridėtą laiką Aaronas Ramsey pelnė įvartį ir garantavo „Arsenal“ klubui pergalę naujojo sezono starte.

„Manchester United“ 1-2 „Swansea City“

28' [0-1] Sung-Yueng Ki
53' [1-1] Wayne Rooney
72' [1-2] Gylfi Sigurdsson

„Arsenal“ 2-1 „Crystal Palace“

35' [0-1] Brede Hangeland
45' [1-1] Laurent Koscielny
89' Jason Puncheon „Crystal Palace“ - parodyta raudona kortelė
90' [2-1] Aaron Ramsey

„Leicester City“ 2–2 „Everton“

20' [0–1] Aiden McGeady
22' [1–1] Jose Leonardo Ulloa
45' [1–2] Steven Naismith
86' [2–2] Chris Wood

„West Ham United“ 0–1 „Tottenham Hotspur“

29' Kyle Naughton („Tottenham Hotspur“) – parodyta raudona kortelė
30' Mark Noble („West Ham United“) – nerealizavo 11 m baudinio
63' James Collins („West Ham United“) – parodyta raudona kortelė
90' [0–1] Eric Dier

„Queens Park Rangers“ 0–1 „Hull City“

52' [0–1] James Chester
84' Charlie Austin („Queens Park Rangers“) - nerealizavo 11 m baudinio

„West Bromwitch“ 2–2 „Sunderland“

5' [0–1] Lee Cattermole
42' [1–1] Saido Berahino (iš 11 m baudinio)
74' [2–1] Saido Berahino
85' [2–2] Sebastian Larsson

„Stoke City“ 0–1 „Aston Villa“

50' [0–1] Andreas Weimann

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (92)