Šeštadienį namuose Olborgo ekipa 1:2 (1:0) turėjo pripažinti lyderiais kartu su „Randers“ (po 9 taškus) komanda tapusių Farumo „Nordsjaelland“ futbolininkų pranašumą.

Lietuvos rinktinės puolėjas šiam mačui nebuvo registruotas.

Aikštės šeimininkai pirmavo po Nicklaso Heleniuso (18 min.) įvarčio. Antrajame kėlinyje rezultatą išlygino olandas Joshua Johnas (57 min.), o pergalingo įvarčio autoriumi tapo Kristianas Lindergas (77 min.).

Devintoji lietuvių vienuolikės pergalė Latvijos futbolo čempionate

Devintą pergalę 23-iose Latvijos futbolo pirmenybių rungtynėse iškovojo septintą vietą užimantis lietuvių Rygos „Daugava“ (30 tšk.) klubas, svečiuose 2:1 (1:0) įveikęs penktoje pozicijoje esančius „Liepaja“ (40 tšk.) futbolininkus.

Visą mačą nugalėtojų gretose žaidė Mantas Savėnas ir Giedrius Tomkevičius, o Tadas Markevičius rungtyniavo nuo 78-os minutės. Pastarasis lietuvis aikštėje pakeitė abiejų įvarčių autorių brazilą Vitorą Florą (10 ir 71 min.).

Vienintelio įvarčio autoriumi aikštės šeimininkų gretose tapo Kristapas Grebis (76 min.), o Janis Ikauniekas (55 min.) nesugebėjo realizuoti 11 m baudinio.

Dešimties komandų turnyre su 58 taškais pirmauja Rygos „Skonto“ futbolininkai, o čempionės titulą ginanti Simono Pauliaus ir Roberto Freidgeimo Ventspilio „Ventspils“ (50 taškų) vienuolikė užima antrą vietą.

D. Matulevičiaus ekipa Rumunijos futbolo lygoje dar nepatyrė pergalės džiaugsmo

Pirmą pralaimėjimą 2014-2015 metų sezono Rumunijos futbolo pirmenybėse patyrė bei į dešimtą vietą aštuoniolikos komandų turnyre nukrito puolėjo Deivydo Matulevičiaus Tirgu Žiu „Pandurii“ (2 tšk.) klubas, namuose 0:1 (0:0) turėjęs pripažinti pirmą pergalę iškovojusios bei į dešimtą poziciją pakilusios Piatros Niamco „Ceahlaul“ (3 tšk.) vienuolikės su saugu Vaidu Slavicku pranašumą.

Abu lietuviai savo ekipose žaidė visas rungtynes.

Pergalingo įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Andrejus Dumitrašas (62 min.).

Rumunijos futbolo čempionate pirmauja Bukarešto „Dinamo“ (7 tšk.) komanda, lenkianti Džurdžu „Astra“ vienuolikę bei čempiono titulą ginantį Bukarešto „Steaua“ (po 6 taškus) klubą su vartininku Giedriumi Arlauskiu.

Vartininko E. Zubo klubas tapo Lenkijos futbolo pirmenybių lyderiu

Trečią pergalę 2014-2015 metų sezono Lenkijos futbolo čempionato ketvirto turo mače iškovojo bei šešiolikos komandų turnyro lyderiu tapo Belchatuvo GKS (10 tšk.) klubas su vartininku Emilijumi Zubu tarp atsarginių žaidėjų, namuose 2:0 (1:0) įveikęs septintoje pozicijoje esančius Vroclavo „Šląsk“ (6 tšk.) futbolininkus.

Įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Michalas Makas (44 min. iš 11 m baudinio) ir Kamilas Pozniakas (81 min.).

Pirmą pralaimėjimą patyrė bei į devintą vietą nukrito Lenčnos „Gornik“ (5 tšk.) vienuolikė su Fiodoru Černychu, svečiuose 0:5 (0:0) turėjusi pripažinti į trečią poziciją pakilusios Varšuvos „Legia“ (7 tšk.) ekipos pranašumą.

Nuo mačo pradžios rungtyniavusį Lietuvos futbolininką 79-ą minutę aikštėje pakeitė Sebastianas Szalachowskis.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Ivica Vrdoljakas (46 min. ir 64 min. iš 11 m baudinio), Jakubas Koseckis (49 min.) bei Orlando Sa (70 ir 80 min.).

Svečių komanda mačą baigė nepilnos sudėties – 64-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas Tomislavas Božičius.

Lenkijos lygoje Povilo Leimono Balstogės „Jagiellonia“ (7 tšk.) klubas užima šeštą vietą, o vartininko Vytauto Černiausko Kelcų „Korona“ (1 taškas) vienuolikė – keturiolikta.