Du įvarčius nugalėtojams pelnė Ashley Youngas (21 ir 37 min.), vieną tikslų šūvį pridėjo Javieras Hernandezas (80 min.), o „Real“ gretose pasižymėjo vienintelis Garethas Bale'as, 27-ą minutę sėkmingai realizavęs 11 metrų baudinį.

Verta paminėti, kad rungtynes stebėjo net 109.318 tūkstančių žiūrovų.

Dėl antros vietos A grupėje kovojo dvi Italijos komandos - Milano „Inter“ ir „Roma“. Pergalę rezultatu 2:0 (1:0) šventė Milano miesto atstovai.

Pirmą įvartį per teisėjo pridėtą pirmo kėlinio laiką įmušė Nemanja Vidičius, o tašką mače padėjo 69-ą minutę Yuto Nagatomo tikslūs smūgis.

Tuo tarpu B grupėje triumfavo ir vietą finale užsitikrino „Liverpool“ klubas, paskutinėse rungtynėse rezultatu 2:0 (1:0) įveikęs byrančią AC „Milan“ komandą.

17-ą dvikovos minutę „raudonuosius“ į priekį išvedė Joe Allenas, o antrą tikslų smūgį į milaniečių vartus 89-ą minutę pasiuntė Suso. Tiesa, skirtumas galėjo būti ir didesnis, bet pirmo kėlinio viduryje puolėjas Rickie Lambertas nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Kitame grupės mače, kuriame susitiko Anglijos ir Graikijos čempionai, sprendėsi antros vietos laimėtojai. Po atkaklios kovos ir baudinių serijos pergale džiaugtis galėjo Pirėjo „Olympiacos“ futbolininkai, 7:6 palaužę „Manchester City“ komandą.

Dukart anglų klubą į priekį išvedė Stevanas Jovetičius (35 min.) ir Aleksandras Kolarovas (53 min. iš 11 metrų baudinio), bet abu sykius rezultatą išlygino Dimitrios Diamantakos (37 ir 66 min.).

Baudinių serijoje nugalėtojui išaiškinti prireikė 14 smūgių. Galiausiai šioje loterijoje 5:4 triumfavo graikai.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalės po baudinių, pralaimėjimai po baudinių, įvarčiai, taškai):

1.Man United320107:38
2.Inter310114:26
3.AS Roma312003:53
4.Real302012:61

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalės po baudinių, pralaimėjimai po baudinių, įvarčiai, taškai):

1.Liverpool320106:28
2.Olympiakos311106:35
3.Man City310029:75
4.AC Milan303001:100

Šiame turnyre už pergalę komanda gauna 3 taškus, už pergalę po 11 metrų baudinių serijos – 2, už pralaimėjimą baudinių – 1, o už pralaimėjimą 0 taškų.

Dėl turnyro trofėjaus „Man United“ ir „Liverpool“ komandos kovos rugpjūčio 4 dieną Majamyje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (21)