Atsakomos rungtynės Slige bus surengtos liepos 10-ą dieną.

Rezultatas:

Gargždų „Banga“ (Lietuva) 0 - 0 Sligo „Rovers“ (Airija).

Sligo „Rovers“ - viena iš pajėgiausių Airijos ekipų. 2013 metais nacionalinėse pirmenybėse „Bangos“ varžovai finišavo trečioje vietoje, o prieš tai buvo iškovoję aukso (2012 metais) ir sidabro (2011 metais) medalius.

Pats klubas įkurtas dar 1928 metais, o 1934 metais debiutavo aukščiausioje Airijos futbolo pakopoje. Per savo istoriją „Rovers“ tris kartus tapo Airijos čempionais (1936-37, 1976-77 ir 2012), penkis kartus laimėjo Airijos taurę (1983, 1994, 2010, 2011, 2013).

Kurį laiką tarp aukščiausios ir antros pakopos balansavęs klubas pastarajame dešimtmetyje išgyvena tikrą pakilimą. 2005 metais laimėję žemesnės pakopos pirmenybes „Rovers“ nuolat patenka į geriausių Airijos ekipų šešetuką, o pastaruosius keturis metus nuolat yra tarp prizininkų.

Nuo 2009 metų „Rovers“ dalyvauja UEFA turnyruose. Tiesa, ten airių pasiekimai nėra įspūdingi. Tiek Europos lygoje, tiek Čempionų lygoje Sligo ekipai taip ir nepavyko įveikti nei vieno etapo - per 8 susitikimus pasiektos 3 lygiosios ir patirti 5 pralaimėjimai.

Beje, pats Sligo miestas - ne ką didesnis už Gargždus. 2014 metais ten gyveno 20 tūkstančių gyventojų.

„Atlantas“ patyrė nesėkmę

KlaipėdosAtlantas Liuksemburge rungtyniavo su „Differdange 03“ komanda ir pralaimėjo 0:1 (0:0). Įvartį mačo pabaigoje - 87-ą min. pelnė Omaras Eras Rafikas.

2013-2014 metų savo šalies čempionate „Differdange 03“ ekipa laimėjo 17 kartų, pralaimėjo 9 sykius, surinko 51 tašką. Buvo vienintelė pirmenybėse, nesužaidusi nė karto lygiosiomis. Per 26 varžybas pasiekė 53 įvarčius, praleido 23.

Praėjusiais metais „Differdange 03“ klubas buvo per plauką nuo grupių varžybų. Pirmame etape ši ekipa įveikė albanų klubą 1:0 ir 2:1, po to olandų „Utrecht“ komandą 2:1 ir 3:3. O trečiame etape su norvegų „Tromse“ ekipa pasidalijo po pergalę 1:0. Ir tik po 11 metrų baudinių Liuksemburgo klubas nusileido norvegams.

„Ekranas“ pralaimėjo Belfaste

Panevėžio „Ekranas“ Belfaste susitiko su vietos „Crusaders“ ekipa ir pralaimėjo priešininkams 1:3 (0:2). „Ekranas“ buvo atsilikęs 0:3 po Stepheno Cockcrofto, Jordano Owenso ir Colino Coateso smūgių 23-ią, 43-ią ir 58-ą minutėmis, bet dvikovos pabaigoje - 88-ą minutę - panevėžiečių legionierius iš Serbijos Aleksandras Šušnjaras santykį sušvelnino ir paliko mūsiškiams viltį prieš atsakomą mačą.

Diferdanžo „Differdange“ (Liuksemburgas) 1 - 0 Klaipėdos „Atlantas“ (Lietuva)

87' Omar Er Rafik [1 - 0]

Belfasto „Crusaders“ (Š. Airija) 3 - 1 Panevėžio „Ekranas“ (Lietuva).

23' Stephen Cockcroft [1 - 0]
43' Jordan Owens [2 - 0]
58' Colin Coates [3 - 0]
88' Aleksandr Šušnjar [3 - 1]

Atsakomos rungtynės atitinkamai Klaipėdoje ir Panevėžyje įvyks liepos 10 dieną.

Kiti rezultatai:

Almatos „Kairat“ (Kazachstanas) 1 - 0 „Kukesi“ (Albanija);
Jerevano „Pyunik“ (Armėnija) 1 - 4 „Astana“ (Kazachstanas);
Giumri „Širak“ (Armėnija) 1 - 2 Karagandos „Šachtar“ (Kazachstanas);
(Gediminas Vičius „Šachtior“ klubo sudėtyje žaidė visą susitikimą ir 57-ą minutę buvo įspėtas);
Kišiniovo „Veris“ (Moldova) 0 - 0 Lovečo „Litex“ (Bulgarija);
„Gabala“ (Azerbaidžanas) 0 - 2 „Široki Brijeg“ (Bosnija ir Hercegovina);
Tartu „Santos“ (Estija) 0 - 7 „Tromso“ (Norvegija);
„Celik Niksič“ (Juodakalnija) 0 - 5 „Koper“ (Slovėnija);
MyPa (Suomija) 1 - 0 „Fuglafjordur“ (Farerai);
Sillamajės „Kalev“ (Estija) 2 - 1 Espo „Honka“ (Suomija);