Devintą sezono įvartį įmušęs Ričardas Beniušis jau 15-ą minutę išvedė Pakruojo ekipą į priekį.

Po dvidešimties minučių uostamiečio komandai pavyko išlyginti rezultatą, kai Marius Papšys sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį.

Vis tik antrame kėlinyje „Kruojos“ futbolininkams pavyko pelnyti antrą įvartį. Jo autorius - saugas iš Gajanos Trayonas Bobbas.

Nors klaipėdiečiai dar stengėsi pakeisti rezultatą švieslentėje, bet per teisėjo pridėtą laiką lengvą įvartį kontratakos metu pelnęs Nerijus Mačiulis padėjo šioje dvikovoje tašką.

Verta pažymėti, kad praėjusių metų vicečempionai pergalės iškovoti nesugebėjo jau šeštame susitikime iš eilės. Paskutinį kartą trimis taškais „Atlantas“ džiaugėsi 12-ame ture (gegužės 7 d.), kuomet Gargžduose 2:0 buvo įveikti „Bangos“ futbolininkai.

Nuo tos dienos buvo iškovotas vos vienas taškas – lygiosiomis 1:1 sužaista su „Sūduvos“ komanda. Klaipėdiečiai taip pat pralaimėjo „Žalgiriui“, „Trakams“, „Šiauliams“ ir „Ekranui“.

„Kruoja“ turnyro lentelėje šoktelėjo viena pozicija aukštyn - į trečiąją. Tuo tarpu „Atlanto“ klubas išliko penktoje vietoje. Tačiau jį aplenkti gali savo turo susitikimą ketvirtadienį Šiauliuose žaisianti „Ekrano“ ekipa.

Klaipėdiečius nustumti žemyn galėjo ir „Bangos“ klubas, tačiau antrose dienos rungtynėse jis LFF stadione 0:1 (0:1) nusileido čempionato lyderiams Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkams.

Vienintelį nugalėtojų įvartį 19-ą mačo minutę pelnė grubia varžovų klaida pasinaudojęs Linas Pilibaitis.

Klaipėdos „Atlantas“ 1 - 3 Pakruojo „Kruoja“
15' [0 - 1] Ričardas Beniušis
35' [1 - 1] Marius Papšys (iš 11 metrų baudinio)
64' [1 - 2] Trayonas Bobbas
90+3' [1 - 3] Nerijus Mačiulis

Vilniaus „Žalgiris“ 1 - 0 Gargždų „Banga“
19' [1 - 0] Linas Pilibaitis