„Žalgirio“ komanda šį titulą iškovojo trečius metus iš eilės ir aštuntą kartą klubo istorijoje (daugiausiai Lietuvos futbolo istorijoje - turnyras pirmą kartą organizuotas 1947 metais).

Geriausiu finalo žaidėju pripažintas žalgirietis Jakubas Wilkas, o „Bangos“ ekipoje - Evaldas Grigaitis.

Nuo pat pirmųjų finalo minučių iniciatyva priklausė Lietuvos čempionams, kurie po tikslių J. Wilko ir Lino Pilibaičio smūgio turėjo dviejų įvarčių persvarą.

Tačiau po pertraukos intriga sugrįžo - 11-ą antro kėlinio minutę skirtumą sušvelnino E. Grigaitis. Vis tik „Gargždų“ ekipai nepavyko perimti perimti iniciatyvos ir pelnyti bent išlyginamąjį įvartį.

Rungtynių eiga:

Rezultatas:

VMFD „Žalgiris“ 2 - 1 Gargždų „Banga“
13' [1 - 0] Jakubas Wilkas
38' [2 - 0] Linas Pilibaitis
57' [2 - 1] Evaldas Grigaitis

LFF taurės rungtynės Utenos „Utenio“ stadione vyko po vienuolikos metų pertraukos. Čia Lietuvos futbolo batalijos grįžo po įvykdytos stadiono rekonstrukcijos.

Kelyje į didįjį finalą dėl pirmojo trofėjaus sezone sostinės ekipa bendru rezultatu 1:0 įveikė šį sezoną pakiliai rungtyniaujantį „Trakų“ klubą. Savo ruožtu Gargždų „Banga“ po dviejų rungtynių kovos 3:1 triumfavo pusfinalio akistatoje su Klaipėdos „Granito“ komanda.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (150)