UEFA Čempionų lygos finalininkai jau 7-ą minutę atsidūrė nemalonioje situacijoje. Ypač Filipe Luisas, kuris pasiuntė kamuolį į savus vartus.

Madrido komandai niekaip nepavyko išlyginti rezultato, o dar vieną progą išnaudoję šeimininkai pasiuntė Diego Simeone auklėtinius į nokdauną. Rezultatą padvigubinusį įvartį pelnė Davidas Barralas.

Šiuo „Atletico“ pralaimėjimu nesugebėjo pasinaudoti Madrido „Real“ klubas, kuris savų žiūrovų akivaizdoje sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Valencia“ futbolininkais.

Šeimininkai į priekį išsiveržė pačioje pirmo kėlinio pabaigoje, kuomet tikslų smūgį į „Karališkojo“ klubo vartus pasiuntė Jeremy Mathieu.

Antrame kėlinyje Madrido komandos gynėjas Sergio Ramosas rezultatą išlygino, tačiau netrukus šeimininkams pranašumą grąžino Danielis Parejo.

Vis dėl to per teisėjo pridėtą laiką „Real“ išgelbėjo įvartį pelnęs portugalas Cristiano Ronaldo.

Po šio vakaro rezultatų „Atletico“ išliko pirmoje vietoje su 80 taškų. Antrą vietą užimantys „Barcelona“ futbolininkai turi trimis taškais mažiau, tačiau paskutiniame ture susikaus būtent šios ekipos. Tuo tarpu „Real“, nors ir turi vienerias rungtynes atsargoje, nuo lyderių atsilieka net 5 taškais.

„Almeria“ 3 - 2 „Real Betis“
52' [1 - 0] Oscar Diaz
54' Suso („Almeria“) gavo raudoną kortelę
60' [1 - 1] Bryan Rodriguez
70' [1 - 2] Salva Sevilla
77' [2 - 2] Aleix Vidal Parreu
90+4' [3 - 2] Ramon Azeez

„Levante“ 2 - 0 „Atletico“
7' [1 - 0] Filipe Luis (į savus vartus)
69' [2 - 0] David Barral

„Sevilla“ 0 - 0 „Villarreal“

„Real“ 2 - 2 „Valencia“
44' [0 - 1] Jeremy Mathieu
59' [1 - 1] Sergio Ramos
65' [1 - 2] Daniel Parejo
90+2 [2 - 2] Cristiano Ronaldo